22 yaş üzeri chat sohbet siteleri1 yorum
961
22 yaş üzeri chat sohbet siteleri

 

 
 
  
 

 

22 yaş üzeri kızların ve erkeklerin chat sohbet yeri

Bazı arkadaşlar sohbetini yaparken yanında başka bir arkadaşıyla beraber sohbetini yapıyor. Yalnızım diyor halbuki yanında bir arkadaşı daha var. Bu karşısındaki insanı aldatmak anlamına yalan söylüyor anlamına gelir. Bu üzücü bir şey. Böyle yapmayın ve gerçekci olmaya çalışın diyorum ben arkadaşlar. Hem böyle yaparak yani gerçekci olarak gerçek dostu gerçek arkadaşlığı bulabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Artık yaşınız 22 olmuş hayatın gerçek yüzünü anlama vaktiniz geldi, belkide çoğunuz çoktan anlamışdır bile. 22 yaş üstü chat odamızda tanışabileceğiniz sizin yaşlarınızdaki bay ve bayanlarla sohbet ederek gelecekteki düşüncelriniz hakkında alış veriş yaparak içinizi dökersiniz ve belkide ondan birşeyler öğrenip çizdiğiniz yoldan biraz saparak hayatınıza yön verirsiniz.

Tek doğru yol esaslı olmak yani gerçekci olmak. Belki sohbet ettiğiniz kişiyle çok iyi arkadaş olcaksınız kim bilir ve bunu ona nasıl söyleyeceğinizi hiç düşündünüz mü peki. Bu yüzden en başından beri sohbete başladığınızda o selam kelimesinden itibaren gerçekci olmak gerekir. Zaten yalan söylemeyerek istediğinizi er ya da geç elde edeceğinizden edmin olabilirsiniz. Zaten ciddi insan kendini bilir ve bunun doğrultusunda hareket eder. Bu nedendir ki gerçekci olalım ve sohbet esnasında kişilere boş yere yoktan yere yalan söylemeyelim.

Bunları söyledim ki bilin ve ona göre hareket edin arkadaşlıklar. Sahtekarlıktan hiç bir şey elde edemezsiniz. Yaş olgunlaştıkca bunun farkına hemen varacaksınızdır. 22 yaş sohbet için sohbet sitemize sizleri bekliyoruz. Yalansız ve de gerçekci olarak tabi 🙂 Bu yaşlarda kişi zaten her şeyin bilincindedir ve ne yaptığını çok iyi bilen bir kişidir. 22 yaş chat sohbet odamız tam da çok güzel arkadaşlıkların edinilebileceği mükemmel bir yaş değil mi? Tabi ki öyle. Bilmiyorsanız ve de 22 yaşındaysanız buyrun 22 yaş chat odaları kanalımıza. Çok genç sohbetlerle bol bol sohbet diliyorum sizlere 🙂

Yorum yap!

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

22 yaş üzeri chat sohbet siteleri için (1 Yorum) yapıldı

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008