30 yaş üzeri erkek ve bayanlarla chat sohbet4 yorum
2.706
30 yaş üzeri erkek ve bayanlarla chat sohbet

 

 
 
  
 

 

30 yaş üzeri bayanlarla & erkeklerle sohbet odaları

30 yaş grubu ile sohbet etmek isteyen bay ve bayan arkadaşlar hemen bilgisayar karşısına geçip hayatınızı paylaşabileceğiniz veya da arkadaşlık kurabileceğiniz 30 yaş üstü bir çok sayıda kız ve erkek arkadaşlar sizlerin muhabbetlerini bekliyor. Gelin sohbet sitemize hayatta istediğiniz kız ve erkek ile chatlaşın, sohbet edin, arkadaşlık kurun ve de dilerseniz hayatınızı birleştirin 🙂 Neden olmasın ki değil mi ? Şaşırmayın lütfen çünkü bu olaylarla günlük yaşantımızda sıkça karşılaşıyoruz ve de çok mutlu oluyoruz.

Kız ve erkekler için 30 yaşta tam da evlenecek yaş zamanı bence. En ideal yaş bence bu yaşlardır. Kimi arkadaşlarda arkadaşlık kurmak için sobet eder bir de bakmış ki o kişiye kör kütük aşık olmuş, çetleştiği kişiden çok hoşlanmış ve de çok sevmiştir. E ne güzel bir şey değil mi arkadaşlar ? Ama o kişi aslında sadece arkadaşlık kurmak için sitemize başvurmuştur. Sonucunda sevmiş, aşık olmuş ne yapalım yani değil mi ?

Yani şaka bir yanada arkadaşlar bu gibi durumlarda bizlerin yapabileceği hiç bir şey yoktur. Sohbet eden erkekğin ya da kızın kendisine kalmış bir şeydir. Yani bay ve bayan kendi idareleriyle hareket etmesi gerekiyor. Bu konuda hiç kimseyi yargılamamak gerekir aslında. Tamaman kız ve erkeğin kendi aralarında anlaşarak halledecekleri bir durum. Dışardan başka hiç kimsenin müdehale etmeyecekleri bir durum bence. Ne güzel ben istedim bir göz Allah verdi iki göz değil mi ? 🙂 30 yaşındaki bayan ve erkeklerle chat etmek, sohbet etmek için sohbet kanallarımız sizlerin katılımını bekliyor. İsteğiniz ne olursa olsun sohbet etmekten korkmayın arkadaşlar. Nasıl olsa kız ve erkek arasında her şey hallolunur. Siz yeter ki sohbet edin

Bu konu hakkında yorum yap!

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 17 Temmuz 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

30 yaş üzeri erkek ve bayanlarla chat sohbet için (4 Yorum) yapıldı

  1. Selam ankaradan tanışmak isteyen bayan arkadaş arıyorum yaş 35 B1. 70 k77 ilgilenenler 05398657054 ulaşabilirsiniz

  2. Mrb ben istanbul dan bulent yasim 40 duzgun seviyeli bir bayanla gorusmek istiyorum 0543 661 80 17

  3. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008