42 yaş sohbet chat muhabbet odaları1 yorum
1.058
42 yaş sohbet chat muhabbet odaları

cet-girisi42 yaş üzeri chat sohbet

Sıra gelelim 42 yaş ve üzeri sohbete. 42 yaş sohbet odalarımıza güvenli bir şekilde hazırlanmış hiç kuşku duymadan gönül rahatlığıyla chat odalarımıza girebilir 42 yaş ve üzeri yaşlarla sohbet edebilirsiniz. Çalışmalarımızı titizlikle ve de itinayla, seviyeli bir şekilde oluşturulmuştur. Sizlerin beğenilerini kazanabilmek için ve siz değerli bay ve bayan arkadaşların mutluluğu için elimizden ne gelirse yapmaya sizlere sunmaya devam ediyoruz.

İnsanların 42 yaşlarda konuşabilecek derdini açabilecek bir dosta, bir arkadaşa ihtiyacı vardır her zaman. Aslında yalnız 42’li yaşlar değil kişi her yaşta konuşabileceği derdini söyleyebileceği bir sırdaşa bir arkadaşa muhakkak ihtiyacı oluyor. Fakat 42 yaşlarda olan bay ve bayanlar genelde daha çok ihtiyacı oluyor sohbet ve muhabbete. Sizcede öyle değil mi arkadaşlar ? Tabiki de öyle . Kişi ailesinde veya çevresindeki bir arkadaşa da derdini anlatabilir ama genelde derdin tamamını anlatmazlar.

İstediğimiz zaman arkadaşlarımız yanımızda olamıyor ve derdimiz zaman zaman söyleyecek biri etrafımızda olmuyor. Sizleri bilmem ama ben öyleyim. Yanımdaki bir arkadaşıma derdimi bir sıkıntımı anlatamıyorum çekiniyorum. Fakat sohbet sitesinde bir çok samimi olduğum arkadaşlarım var ben de olarla her sıkıntımı paylaşıyorum. Ne güzel bir şey 🙂 Benim derdime onlarda ortak oluyorlar ve hemen çözüm yolları arıyorlar. Siz de geç kalmadan sıkı dostluklar kurabileceğinix bu sitede ki sohbeti kaçırmayın diyorum ve sizleri bilgisayar başına bekliyorum.

Sohbet odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Sohbet odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Bu konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

42 yaş sohbet chat muhabbet odaları için (1 Yorum) yapıldı

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008