44 yaş üstü sohbet odaları1 yorum
1.008
44 yaş üstü sohbet odaları

cet-girisi44 yaş sohbet sayfamıza hoş geldiniz

Hepimiz hayatımızı sürdürmek için çalışırız hayatımız boyunca değil mi ? Öyle tabi. Çalışmadan bir emek harcamadan insan bir şeyleri başaramaz, üstesinden gelemez. Bu mümkün değildir. Ama kimi insanlarımızın da tuzu kuru olup boş boş oturmaktan başka bir şey yapmazlar. Bu o kişilerde alışkanlık haline gelmiş daha doğrusunu söylemek gerekirse hayatında bir şeyleri başarabilmek için bir uğraş vermeyen kişilerdir.

Hatta yaş ilerledikce kişi tamamen kendi kabuğuna çekilmiş oluyor. Kendi kafasında düşünüp böyle olduğunun kanaatine varıyor. Ve böylece hayatını tek başına boş boş geçiriyor. Ama bazı insanlarımızda bay ve bayan arkadaşlar çağın bütün teknolojilerini, bütün gerçeklerini, gerekçelerini hiç kaçırmadan takip ediyor ve sonucunda hayatı dolu dolu yaşayabiliyor. Sizlerde hayatı dolu dolo yaşamak için chat kanallarımıza buyrun diyorum ve sözü siz değerli bay ve bayan arkadaşlara bırakıyorum.

44 yaş sohbet sitemiz sizlerin için açılmıştır. Girin chat kanalımıza hayatınızı boş boş geçirmeyin, zamanınızı arkadaş arayarak doldurun. İstediğiniz kadar sohbet edip en zından daha çok arkadaş çevreniz olur değil mi ? Yapacağınız tek şey çağın gelişmelerini takip edip bilgisayar başında bile çok sıkı arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Düşünsenize oturduğunuz yerden sohbet ve de muhabbet… Ohhh ne güzel, ne rahat 🙂 44 yaş sohbet için zamanınızı boşa harcamayın 🙂

Sohbet odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Sohbet odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Bu konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

44 yaş üstü sohbet odaları için (1 Yorum) yapıldı

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008