46 yaş sohbet2 yorum
842
46 yaş sohbet

cet-girisi46 yaş üzeri chat sohbetim

Koskoca 46 yaşında adamlar abiler, dayılar beyler bayanlar ablalar kadınlar cetles.com sohbet sitemiz sizleri ağırlamaktan kıvanç duyar. 46 yaşındaki abilerimize ablalarımıza sohbet odamızda saygılı olalım onlara karşı yapılan terbiyesizlikte karşılarında beni bulurlar ona göre. Sohbet odamızda abiler ablalar kardeşler hep beraber en iyi şekilde birlik ve beraberliğimizi koruyarak bir birimize destek olarak çet odamızda hepimizin beraberce duracağı güzel bir ortamımız olması için hepimize iş görev düşüyor. Kimse kendi menfaati için iş yapmasın bunada izin vermeyiz zaten yapılaca bişe varsa hepimizin ortak düşüncesinden yararlanarak üstesinden geleceğiz tamammı.

Sohbet odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Sohbet odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Bu konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 5 Ağustos 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

46 yaş sohbet için (2 Yorum) yapıldı

  1. Saban erdem almanya 4550 yaş arsi samimi dürüst bayanla tanıyarak ciddi bir evlilik düşünüyorum tel 00491637940120 bekliyorum yanlız ciddi olanlar arasın lütfen

  2. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008