47 yaş sohbet1 yorum
1.069
47 yaş sohbet

cet-girisi47 yaş üzeri bay ve bayanlarla chat kanalı

Çeşitli çeşitli yolllarla hayattan zevk almaya ne dersini ? Kimi insanlar hayattan nasıl zevk alınır bilmez. Belirli bir yaşa geldikten sonra kişi hayattan kopmuş kendi kabuğuna çekilmiş bir kenarda kimseden habersiz sezsiz sakin bir yaşamı tercih eder veya etmek zorunda kalır. Sakin yaşamayı sevenler başka tabi. Ama ben belirli bir yaşa gelmiş insanların kendi hallerine bırakılması ve bubu yapmak zorunda kalan insanlar için söylüyorum.

Örneğin 47 yaşında bir insan için her şey bitmiş midir sizce? Tabiki de hayır. Çoğu insana sorsan daha doğrusu yaşlı olan ya da geri kalmış cahil insanlara sorsan 47 yaşında insan hayattan zevk alıpta ne yapacak derler değil mi ? Özellikle bunu söyleyen ninelerimiz ve dedelerimizdir şüphesiz 🙂 Çünkü onların zamanında böyle şeyler yoktu. Heycan verici bir takım şeyler yoktu. Onlar için sadece geçinip yiyip içmek vardı.

Ama artıkın devir değişti 47 hattaa 60 yaşındaki kişiler bile heyecan istiyor. İşte 47 yaş ve 47 yaş üzeri bay ve bayanlar sohbet sitemize girebilir ve değişik bay ve bayanlarla tanışarak heyacanın doruklarına varabilir 🙂 Siz değerli erkek ve bayanlar için muhteşem bir chat kanalı 47 yaş sohbet için geçin ekran başına ve dilediğiniz bay ve bayanlarla muhabbetinizi edin. Heyecan ve tutku dolu çet SOHBET için buyrun 47 yaş çet sayfamıza.

Sohbet odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Sohbet odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Bu konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Ağustos 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

47 yaş sohbet için (1 Yorum) yapıldı

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008