49 yaş chat sohbet1 yorum
910
49 yaş chat sohbet

cet-girisi49 yaş üzeri bay ve bayanlarla sohbet et arkadaş ol!

Kişi hayatındaki hiç kimseyi aldırmadan hayatına devam edebilir mi? Cevabını vereyim ben sizlere. Tabikide böyle hiç kimseyi takmayan, hiç kimseye aldırmadan, herkezi görmezden gelen bay ve bayanlar var tabi hayatımızda. Ama bence bu çok nadir olarak hayatımızda vardır. Böyle kişilerle anlaşmakta zordur, konuşmakta hatta arkadaşlık kurmakta zor olur. Hayata bakış açısı hep negatiftir, hayattan tad almayıda bilmez böyle insanlar.

Bu genellikle kırklı yaş ve üzeri yaşlarda meydana geliyor. Şöyle bir hayatınızdaki insanları gözlemlerseniz, gerçekten de hep bu yaşlarada meydana geliyor her şey. Bu insanların sıkıntıkarını unutturacak bir şey aradık ve sizler için 49 yaş sohbet kanallarını huzurlarınıza sunuyoruz. Hayatı dolu dolu yaşamak için 49 yaş sohbet kanallarımıza girin ve dolu dolu bir hayatınız sohbet dolu günleriniz geceleriniz olsun 🙂

Hayata geldik bir kere ve eğer hiç bir şeyle baş edemiyorsanız hiç bir şeye aldırmadan hayattan zevk almaya bakın 🙂 Yalnız başına kös kös oturmaktan daha iyi bir yol var. Teknoloji harikası bilgisayarlarınızın başına geçip yeni yeni farklı farklı arkadaşlarla tanışmak için işte sizlere 49 yaş çet siteleri. Eğer siz de 49 yaşındaysanız ve de kendinizi yalnız hissediyorsanız buyrun çet kanalımıza. 49 yaşında olgun bay ve bayanlarla çetleşmek için daha ne duruyorsunuz.

Sohbet odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Sohbet odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Bu konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Ağustos 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

49 yaş chat sohbet için (1 Yorum) yapıldı

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008