Fesbuk çet chat çetleşme


1 yorum
1.789
Fesbuk çet chat çetleşme

Fesbuk çet odaları – fesbuk chat çet

 

 
 
  
 

 

Facebook şu anda arkadaşlar arasında, kişilerin arkadaş bulmasında facebook çet sayesinde sohbet ederek akadaş edinmeleri yolunda en lider sosyal paylaşım sitelerinden birisidir.
Facebook sohbet odaları üyeleri kendi ana sayfasında tepesinden “Ana Sohbet” tıklayın sağlayacak, bildirilen proje ile tanıdık bir kaynak gerekçe. Bir kişi bir sohbet ev sahipliği kararını aldıktan sonra, kendi Facebook arkadaşlarıyla sonra herhangi bir davet olmadan sohbet katılabilir.

Konak gizlilik kısıtlamaları ayarlamak için seçeneğiniz vardır buna rağmen Sohbetler, News Feed terfi olacağını, TechCrunch söyledi. Odalar, ancak bildirildiğine sadece onları çok daha az fonksiyonel Google Videoyla Sohbet, sohbet odası kavramı üzerinde arama devi daha modern almak daha kılan, şimdi metin desteklemek.

Facebook sohbet odaları, en azından onlar tarif oldum gibi, amaç ve Facebook Grupları ile fonksiyonunda örtüşüyor ama aktif tartışma konuları teşvik ve siteyi kullanarak insanları tutmak için sosyal ağ için daha az yapılandırılmış, daha çocuk-dostu bir yol olabilir ve Uzun süre mobil uygulamalar.

Sohbet odası ürün, aynı zamanda büyük olasılıkla Facebook Messages kullanmak için sosyal ağ 1,11 milyar üyelerinin daha fazla sürmek için tasarlanmıştır. Şimdi genç kullanıcıları çekmek için etiket paketlerinin bir yelpazesine sahiptir çapraz platform mesajlaşma uygulaması, WhatsApp, Kik, Viber ve Hat gibi büyük izleyici ile mesajlaşma uygulamaları giderek artan ürün sıkı bir rekabet ile karşı karşıya.

Bu haftanın başlarında, Şube, Twitter’ın mucitler tarafından desteklenen bir başlangıç ​​başlattı potluck arkadaşlarının arkadaşları ve arkadaşlar takılmak ve bağlantılar hakkında sohbet sohbet odası için bir günümüz bükülme gibi. Belki tarihli sohbet odası biçim bir geri dönüş için hazırlanıyor.

Bu konu hakkında yorum yap!

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

Fesbuk çet chat çetleşme için (1 Yorum) yapıldı

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008