19 yaş üzeri sohbet chat çet muhabbet odaları1 yorum
969
19 yaş üzeri sohbet chat çet muhabbet odaları

19 yaş civarındakiler için sohbet ve chat

19 yaşında ve üzerinde olanlar, sohbet odalarımız siz değerli kullanıcıları sohbet için bekliyor. Tam da güzel arkadaşlıklar kurabileceğiniz yaşlar bu yaşlardır bu günlerinizi iyi değerlendirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Zaman hızla akıp gidiyor çocuklar çok arıyacaksınız bu günlerinizi. Anne ve babalar durmadan kendi çocuklarına hep şu sözü der: Mesleğini eline al ondan sonra sevgilin olsun, bayan arkadaşın olsun, okulunu bitir ondan sonra manitan olsun yok askerliğini yap ondan sonra bakarsın evlilik işlerine falan da filan … gibi bir kaç kılasik sözler yani. Yani bilmiyorlarki sanki sevgilin oldu mu okulu asacan, okula felan gitmicen sanıyorlar. Ama onlarada hak veriyoruz evlat sevgisi işde bizim iyiliğimiz için denen sözlerdir.

Ya hiç meslek edinmedin nolcak? Hiç kimseyle konuşamadan sohbet edemeden yalnız yaşlanıp gideceksiniz heralde bunu istiyorlar 🙂 Ne demek istediğimi siz çok iyi anlıyorsunuzdur değil mi ? Bence kişi bir diğer başka biriyle sohbet etmek istiyorsa onu kısıtlamamak veya da şart koşmamak gerekir. 19 yaş ta hiç te küçük bir yaş değil, kişi bu yaşlarda istediği her şeyi yapmakta serbest olması lazım.arkadaş

Sanal alem de de sohbet etmekten kimseye asla zarar gelmez. Sohbet ederek boş vakitlerini değerlendirir insan ve de kendini yalnız hissetmekten kurtulmuş olur. Boş boş vakit geçer mi sevgili arkadaşalar siz söyleyin ? Geçmez tabi o zaman bu boş lafları bırakıp sohbet sitemize gelip 19 yaşındaki yaşıtlarınızla sohbet etmeye başlayın. Sizlere sunmuş olduğumuz bu fırsattan hemen yararlanın. Genç arkadaşlarımızı chat odalarına bekliyoruz.

Yorum yap!

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

19 yaş üzeri sohbet chat çet muhabbet odaları için (1 Yorum) yapıldı

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008