24 yaş üstü chat sohbet2 yorum
988
24 yaş üstü chat sohbet

 

 
 
  
 

 

24 yaş üstü bay ve bayanların sohbet odaları

Her yaşa uygun sohbet kanallarımız şu anda görmüş olduğunuz sohbet sitesinde mevcuttur. On beş yaş itibariyle sohbet sitemiz her yaştan katılımcıları ile hizmetinizde. 15 beş yaş altı arkadaşlarımızın sohbet edebilmeleri için ailelerinden izin alması gerekiyor bence. Her yaşta sohbet odalarımız mevcut ama on beş yaş altı arkadaşların bu siteye girip sohbet etmeleri oldukca zor. Çünkü aile büyükleri tarafından hoş karşılanmıyor.

İşte bu yüzdendir ki bir çok sıkıntıya neden olabiliyor. Büyükler için bu oldukca büyük ve de zor bir sorumluluktur. Sohbet sitemiz çok seviyeli olup düzgün bir şekilde yürütülüyor ama bunu büyüklere anlatmak biraz zor oluyor. Çocuklar ne zaman bilgisayar karşısına geçse büyüklerinden bir tepki alıyor ve kişi çokca sıkıntıya düşüyor böyle olunca. Onlarada hak vermek gerekiyor aslında.

Ama nerden bileceklerki sohbet sitemiz oldukca düzgün seviyeli bir site olduğunu. Bu yüzden büyüklerimize hiç kızmıyorum ve de hak veriyorum. O halde kişi ne yapacak ? Belirli ve de olgun bir yaşa gelinceye kadar beklemesi gerekecektir. Ve böylece hiç sıkıntı çekmeden bilgisayar başına geçip rahat rahat sohbetini edebilecektir. 24 yaş üstü chat oldukca olgun bir yaş ve hiç kimseye hesap vermeden sohbetinizi edebilirsiniz. 1990 doğumlu erkek ve bayan arkadaşlar elini kolunu sallayarak sohbet odamıza girişini sağlayabilir.

Bu konu hakkında yorum yap!

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

24 yaş üstü chat sohbet için (2 Yorum) yapıldı

  1. Ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008