36 yaş üzeri sohbet1 yorum
821
36 yaş üzeri sohbet

 

 
 
  
 

 

36 yaş üzeri kadınlar ve erkeklerle sohbet

36 yaş grubuyla sohbet etmek için veya da 36 yaş üstü bay ve bayanlarla sohbet için sohbet sitemize girip istediğiniz kişiyle konuşup sohbet edebilirsiniz. Saatlerce sohbet etmek istiyorsanız ve bi de 36 yaş üstü bay ve bayanlarla sohbet etmekse amacınız doğru adrestesiniz demektir. Konuşacağınız veyz sohbet edeceğiniz kişinin günlük hayatını, boş zamanlarda neler yaptığını, kısacazı zamanla bütün hayatını öğreneceksiniz.

Bu genelde hep böylr olur. Sohbetin ilk zamanlarında karşılıklı sohbet eden kız ve erkek o ana kadar karşılıklı neler yaptığını her iki tarafta bilemez. Zaman geçtikce karşınızdaki bay veya bayanı tanıyıp daha çok hoş sohbetler edeceksiniz. Türkiye insanı çok meraklı olup meraklarını giderebilmek için elinden ne geliyorsa yapar. Bu erkek arkadaşlar için de geçerlidir bayan arkadaşlar için de geçerlidir.

İşte toplumumuzda meraklı arkadaşlarımız oldukca var. Ben kendi adıma söylüyorum çok meraklıyımdır 🙂 Sizde sohbet ederken karşınızdaki bay veya bayanın neler yaptığını öğrenebilmek ve de hayatı paylaşabilmek için sizleri bay ve bayan arkadaşlarımızı 36 yaş sohbete bekliyoruz. 36 yaş üstü kız ve erkek arkadaşlarla sohbet etmek için yine sizleri bu siteye bekliyoruz 🙂 Çünkü aradığınız erkek veya kız arkadaşlarla sohbet, heyacanlı sohbet, tutkulu sohbet ve daha bir çok muhabbet sizleri bekliyor.

Kadınlarla sohbet odamız hakkında yorum yap!

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

36 yaş üzeri sohbet için (1 Yorum) yapıldı

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008