38 yaş chat sohbet kanalı2 yorum
1.009
38 yaş chat sohbet kanalı

38 yaş chat sohbet odaları

İnsanların her yaşta farklı farklı istekleri ve de arzuları vardır. Bu isteklerini karşılamak için kişiler, bay ve bayan arkadaşlar elinden geleni yapmaya çalışırlar. Unutmamalıyızki insanların istek ve arzuları hiç bir zaman bitmez ve de sonsuz oluyor. Gerekli bir ihtiyacını karşıladıktan sonra bu yeterli gelmez fazlasını hatta daha çok fazlasını isterler. Günlük yaşantımızda da bu böyledir hiç bir değişiklik göstermez. Yani fazlası daha da fazlası…

Bay ve bayan arkadaşlar hemen hemen her yaşta gerekli gereksinimlerini karşılamak için farklı yöntemler kullanırlar. Çalışan arkadaşlar içinde bu oldukca kolaydır. Çünkü her ayın başında belirli bir maaş alınır ve kişi gerekli ihtiyaçlarını karşılarlar. Hayatlarına bir çeki düzen verebilmek için bir uğraşın içine girmek mecburi oluyor. Kimi insanlarda yalnız tek başına hayatlarını sürdürürler. Yalnız kalmamak içinde bir arkadaşa ihtiyaç duyduklarında sohbet sitelerine baş vuruyorlar.

Siz de 38 yaşındaysanız ve de kendizinizi yalnız bir bayan veya erkek hissediyorsanız buyrun sohbet sitemize. 38 yaş ve üstü sohbet etmek istiyorsanız chat sayfamız sizlere açık olup sohbetlerinizi bekliyor. Bay ve bayan arkadaşlar kendinizi yalnız hissetmeyin. Sizler için her yaş grubuna uygun çet odalarımız mevcut. Sohbet ederek gerekli ihtiyaçlarınız karşılamak için yani yalnızlık hissini üzerinizden atmak için çet sitemiz burda hemen girip farklı arkadaşlıklar edinebilir ve böylece yalnızlıktan kurtulmuş olursunuz. Hayatınızda bir kişinin olması demek hayatınızdaki güzellikleri fark etmenize yardımcı olacaktır ve yaşamınız çok anlamlı hale gelecektir.

Bu konu hakkında yorum yap!

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Temmuz 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

38 yaş chat sohbet kanalı için (2 Yorum) yapıldı

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008