Adana ceyhan çet odaları


Adana ceyhan çet odaları

Adana ceyhan çet odaları

Adana ceyhan çet kanalımız www.Cetles.Com sitemize hoş geldiniz.

Adana ceyhandaki aradaşlarla çetleşmeye başlamak için çet odasına girmeniz gerekmektedir. Adana ceyhan  chat odamıza girmek için buraya tıklayın ve açılan sayfadaki giriş bölümünde bulunan nick yerine adınızı yazarak chat odasına girebilirsiniz.

Ceyhan çetleşme sitemizde adana ceyhan’dan arkadaş ve arkadaşlar bulacağınıza inanıyorum. Seviyeli ve saygın bir kişilikte olan herkes arkadaş edinme yönünde asla zorluk çekmeyecektir.

Lüten çetleşme esnasında kanal genelinde kişileri rahatsız edici tavırlardan kaçınalım. Küfür ve kaba sözler kesinlikle kullanmayalım.

Adana ceyhan çet odaları hakkında yorum’da bulunmak için buraya tıklayın

sohbete-baglan

CEYHAN HAKKINDA

Ceyhan ilçemizin bilinen tarihi zamanı ortalama 9 bin yıl öncesine kadar dayamaktadır. Adana Ceyhan Ovası Hitit, Asur, Fenike, Mısır, İran,Bizans ve Roma medeniyetlerine evsahipliği yapmıştır.

Boğazköy ve Kültepe tabletlerinde adı geçen üç krallıktan, Luvi Krallığı’nın (M.Ö. 1900) Ceyhan Nehri’nin doğu kısmında, Arzava Krallığı’nın ise (M.Ö. 1500-1333) nehrin batı kısmında kurulduğu anlaşılmaktadır. Luviler Asurluların, Arzavalılar ise Hititlerin egemenliği altına girmişlerdir.

Kizzuwatna Krallığı ise Seyhan ve Ceyhan nehirleri arasında kurulmuş olup Hitit egemenliğine girmiştir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 17 Aralık 2013

Konu hakkında mesaj gönderin