Adana çukurova chat sohbet odasıAdana çukurovalılar, çukurovada yaşayan beyler, çukurovalı bayan arkadaşlar yaşadığınız çukurova ilçesine özel chat & sohbet odanız olduğunu biliyormuydunuz? Çukurova Chat odamıza giriş yaparak çukurovalı bay ve bayan arkadaşlarla tanışma fırsatına da sahip olduğunuzdan haberiniz yok belkide! Çukurova chat odamız sayesinde çukurova’da oturan bayan ve erkek arkadaşlarımız ile sohbet ederek belkide yanı başınızda bulunan ve arkadaş arayan kapı komşunuza denk geleceksiniz. Böylelikle yeni aşklara yelken açacaksınız. Adana çukurova sohbet odamızı çok seveceksiniz.

Eğer çukurova sohbet odamıza girmekte bağlantı sorunu yaşıyorsanız hiç endişelenmeyin Chat odasına bağlanamıyorum başlıklı yardım fayfamızı kullanarak sorunun ne olduğunu anlayabilirsiniz.

sohbet-baglan

CHAT ODASINA GİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Çukurova yı yakından tanıyalım: Çukurova eski adıyla Klikya; Adana, Mersin, Osmaniye ve Hatay illerini içine alan güney anadoludaki coğrafi, ekonomik ve kültürel bir bölgedir. 5.62 milyon nüfusuyla, Türkiye’deki en büyük nüfus yoğunluğa sahip bölgelerden biridir.

Çukurova batıda Anamur’dan başlamakta olup Akdeniz boyunca doğuya doğru uzanmakta, en kuzeyde Tufanbeyli’ye kadar genişlemekte, İskenderun Körfezi’ni kuşatmakta, güneyde Erzin’e dönmekte ve son olarak da Suriye sınırındaki Yayladağı’nda son bulmaktadır. Çekirdek alanı ise batıda Mersin’i, kuzeyde Kozan’ı, doğuda Osmaniye’yi ve güneyde Akdeniz’i kaplayan Çukurova (Klikya) düzlüğüdür. Adana-Mersin Metropol Alanı Çukurova’nın iş ve kültür merkezidir.

Çukurova bölgesinin büyük bir bölümü, dünyadaki tarıma en elverişli alanlar arasında olan geniş, düz ve verimli bir alandır. Tarih boyunca Çukurova Avrupa’dan Orta Doğu’ya kaçış noktası olmuştur ve kuzey Orta Doğu ve Orta Asya’dan Akdeniz’e en kısa geçiş noktasıdır, ayrıca iki büyük limanı ve yağ terminaliyle ulaşımın göbeğidir.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ