afyon çet1 yorum
963
afyon çet

Afyon karahisar, kısa adıyla Afyon ilimizde ikamet eden afyonlular için hazırladığımız afyon çet   – Cetles.Com sitemize hoş geldiniz.

Afyon karahisar çetleşme sitemizde afyon ilimize bağlı tüm ilçelerden arkadaşlar ile tanışma fırsatını bulabilirsiniz. Afyon çet kanalında afyondan arkadaş olabileceğiniz erkek arkadaş veya bayan arkadaşlarla çetleşebilirsiniz. Chat odamız tüm afyonlular için ücretsiz ve üyeliksiz hizmet vermektedir. Gerçek adınız ile veya takma adınız ile afyon çet odasına giriş yaparak dilediğiniz sürede odada bulunabilirsiniz.

Özel mesajlaşmak istediğiniz kişinin rumuzuna sağ tıklayın veya çift tıklayın açılan pencerede yalnızca ikiniz sohbet edebilirsiniz.

Afyon çet odamızda uymanız gereken kati kurallarımız vardır. Bu kurallar afyonlu arkadaşlarımızın daha güzel bir ortamda daha sağlıklı sohbet edebilmesi adına uygulanmaktadır. Afyon çet odamızda lütfen çet esnasında kanal genelinde bayan ve erkek kişileri rahatsız edici davranışlardan kaçınalım. Küfür ve kaba sözler kesinlikle kullanmayalım. Birbaşka çet sitesinin adını reklamını yapmayalım. Bu kurallara uymayanlar afyon çet kanalından atılacaktır.

sohbete-baglan

 

Afyoni ili ilçeleri çet odaları hakkında yorum’da bulunmak için buraya tıklayın

AFYON KARAHİSAR İLİ İLÇELERİ

A ► Afyonkarahisar (şehir)‎
B ► Bayat, Başmakçı‎, Bolvadin çet odaları
D ► Dazkırı ve Dinar çet kanalları
E ► Emirdağ‎, Evciler‎
H ► Hocalar‎, Kızılören‎
S ► Sandıklı‎, Sinanpaşa‎, Sultandağı
Ç ► Çay, Çobanlar
İ ► İhsaniye‎, İscehisar‎
Ş ► Şuhut


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2013

Konu hakkında mesaj gönderin

afyon çet için (1 Yorum) yapıldı