Afyon erkek arkadaş arayan bayanlar

7 Yorum 0 Görülme
Afyon erkek arkadaş arayan bayanlar

Afyon erkek arkadaş arayan bayanlar hayatlarını sürdürmek için yani yaşamın devamı için hep bir çaba peşinde hep bir uğraş içindedir. Her insanın bir mesleği çalıştığı bir işi vardır hayatta. Her insan mutlaka bir yerlerde çalışıyordur. Hayatın zorluklarına göğüs gerebilmek için var gücüyle çalışır insan. Çalışmadan boş boş durarak asla geçinilemez. Geçinmek, hayatta kalabilmek için çalışmak en başta gelen etkendir.

BAYANLARA MESAJ GÖNDER

Birlikte yaşayabilmek için bir bireye bir iş, bir çalışma olanağı mutlaka olmak zorundadır. Hele bir de kişinin çocuğu da varsa hiç durmadan onlar için bir birikim yapmak zorundadır. Eğer onları hayata getirdiysen onlar için bir gelecek hazırlamalısın. Biliyoruz ki çocuk olmadan bir uğraşın bir çalışmanın anlamı yoktur. Böylelikle kişi kendi sorumluluklarını bilir ve bunun farkına varır.

Yalnız yaşayan arkadaşlarımız da hep bir uğraş içindedir. Bu da evlenmeye, gelecekte bir yuva kurmaya uğraştır. Memleketin hangi yöresinden olursa olsun kişi hayatını kuracağı eşini sonsuza kadar arar. Ve sonunda o yalnız kişinin de bir ailesi olur. Çoğu insanlarımız sanal alemde şansını dener. İşte sizlere sitemizdeki hizmetleri sunuyoruz. Afyon erkek arkadaş arayan bayanlar veya erkeklere özel üyeliksiz tanışma sitemizde hayatınızın erkeğini Afyon da bulabilirsiniz. Hayatı bir ömür paylaşmak için 🙂

Afyon Arkadaş Bulmak İçin İlan Verin

Afyon erkek arkadaş arayan bayanlar

UYARI : Afyon Arkadaşlık sitemiz’de uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Arkadaşlık ederken argo, küfür ve hakaret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler Arkadaşlık sitesinden uzaklaştırılacaktır.

Afyondan Arkadaş Arayanlar

Afyonlu bayan arkadaş arıyorum

İsim: Burak Yaş: 25 Nereden: Afyonkarahisar Boy: 1.83 Kilo: 78 Medeni durum: Bekar Burak’a mesaj gönder Slm ismim burak 25 yaşında afyon merkezde kalıyorum 183.

afyon merkezde bayan arkadaş arıyorum

İsim: Halil Yaşı: 32 Medeni hali: Dul Nereden: Afyankarahisar mrb ben halil aslen çanakkaleliyim ama beş yıldır afyonda çalışıyorum yaş 32 dulum.

afyonda ciddi bayan arkadaş arıyorum

İsim: Halil Yaşı: 32 Medeni hali: Dul Nereden: Afyonkarahisar Boy & Kilo: 1.70 / 68 Göz rengi: Ela mrb ben halil yaş 32 dulum.

Afyon dan bayan arkadaslarin mesajlarını bekliyorum

Afyon dan bayan arkadaslarin mesajlarını bekliyorum afyon merkezde hasan yas 37 boy 1.70 kg 70 afyondan ciddi durust.

ikinci baharım olur musun

ikinci baharım olur musun 50 yaşında 179 boyunda dürüst güvenilir gezmesini eğlenmesini seven aile kavramını bilen bir beyim Adı:

7 Yorum

  1. Slmlar ismim Burak 29 yaşında 183by 85 kg hoş bir insanım AFYONKARAHİSAR merkezde kalıyorum tercihim AFYONKARAHİSAR dan Bir bayanla arkadaş olmak kötü biri asla değilim gezmeyi eğlenmeyi seven Bir insanım

  2. Slm ben afyon dan osman yş 34 bakarım niyetim ciddi dürüst namuslu bir bayan arıyorum mesleğim aşçı afyonlu ilgilenen bayan varsa numaran 03514

  3. Selam ben afyondan taner 30 yaşındayım yaşıma göre bayan arkadaşla tanışmak istiyorum 0 348 00 17

  4. Bir telefon bekliyorum, arkadaş diye başlayan, seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum, dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen…çagrınızı bekleyecem0 647 33 14

  5. Slm maddi manevi destek olabileceğim bayan arkadaş arıyorum yaşım 25 elit bi beyim beni tanıdığınıza asla pişman olmayacaksınız

Yorum yaz

Önemli Uyarı: Mesaj gönderirken lütfen ahlaki değerlerimizi koruyalım. Kısa mesaj yazmayalım. Kendinizi yeterince tanıtmaya çalışın.