Aldatan Erkeklerin Ortak Özellikleri

Kadın

Bir arkadaşlıkde olması gereken sevgi, saygı, dürüstlük ve sadakattir. Fakat bazen karşımıza öyle biri çıkar ki çok sevseniz bile yalanları ile sizi kandırır, aldatır. Hatta çoğu insan aldatıldığını anlamaz bile. Bu yazıda aldatan erkeklerin ortak özelliklerine değineceğiz. Bu sayede siz de sevgilinizin sizi aldatma ihtimalini gözden geçirmiş olursunuz. Ve umarım öyle bir ihtimal olmaz. Siz yine de dikkat edin bu dünyada kimseye güven olmuyor.
Erkekler artık arkadaşlıkdeki heyecanı kaybedip ilgisini başka şeylere verir. Artık sizinle eskisi kadar ilgilenmez. Sürekli bahaneler bulur. Eskisi gibi sizinle baş başa kalmak istemez.

Sizden uzaklaşmaya başlar. Eğer size hiç ilgi göstermeyen biri size durduk yere çiçekler, hediyeler alıyorsa ya da normalde ilgi gösteren kişi bir süredir sizi şımartmayı ihmal etmeye başlamışsa davranışlarındaki değişiklik bir aldatma vakasına kurban gittiğinizi gösterebilir. Parfümünü değiştirmişse, yeni parfüm kullanmaya başlamışsa ya da bir kadın kokusu seziyorsanız aldatan erkeklerin ortak noktalarından en önemli kanıtını yakalamış olabilirsiniz. Daha az konuşan ve daha çok düşünen erkekler de aldatan erkeklerden olabilir. Az konuşmalarının sebebi suçluluk duygusu ve yakalanma korkusudur. Sık sık uykudan uyanıyorsa, kabus görüyorsa bu durum da aldatan erkeklerde görülür. Çünkü vicdanları rahat değildir. Aldatan erkekler birdenbire kendilerine bakmaya başlar. Dış görünüşlerine özen gösterir. Yeni heyecanlara, yeni hobilere yönelir. Eve geç gelen, mesaiye kaldım diye mesaj atan erkeklerde aldatmaya eğilimlidir.

Sizi sürekli eleştiren bir sevgiliniz varsa bu durumda aldatma belirtisi gösterir. Sizin saçınızı, kilonuzu eleştiriyorsa bu durumda aldatma özelliği olan erkeklerde rastlanır. Çünkü bir erkek bir kadını dış görünüşü yüzünden eleştiriyorsa hoşlandığı başka kadın vardır. Telefonunu kapatan,mesaj kutusunu silen erkeklerde aldatan erkekler arasında yer alır. Saklayacağı bir şey olmasa neden o mesajlar silinsin ki? Sorduğunuz basit sorulara bile cevap vermiyorsa kaçamak cevaplar veriyorsa bu durum da aldatma işareti olabilir. Her kadın sevilmeyi hak eder. Hiç kimse aldatılmak istemez. Bu yüzden eşinize olan güveninizi kaybetmişseniz onun hakkında iyi şeyler düşünmüyor, sürekli şüphe duyuyorsunuzdur. Güven bir arkadaşlıknin temelidir. Güvenmediğiniz insanları hayatınıza almayın.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç