Alevilerin chat sitesi

Alevilerin chat sitesi – Alevi Chat Arakdaşlık Sitesi

Yakın çevremizde de bir çok şahit olduğumuz gibi her Sunninin veya her Hanefinin muhakkak çok yakın bir Alevi dostu veya arkadaşı, eşi sevgilisi vardır. Eminim ki çok sevdiği, değer verdiği kişilerin başında alevi bir arkadaşı yer almaktadır. Cetles.com olarak alevi arkadaşlarımızı unutmadık ve onlar içinde özel bir Alevilerin Chat sitesi kanalı hazırladık.

Türkiyenin her yerinde yaşamakta olan bayan ve erkek alevi arkadaşların ücretsiz ve üyeliksiz bir arada chat yaptığı sayfaya bağlanarak iyi bir alevi dost sahibi olabilmek için hemen alevilerle sohbet odasına bağlanın. Aşağıda bulunan sohbete giriş görseline tıklayıp açılan alevilerle chat sayfasında nickinizi yazarak alevilerle sohbet etmeye. arkadaş olmaya başlayan.

En güzel chat sohbet nickleri sayfamızdan kendinize Nick beğenebilirsiniz. 

ALEVİ BAYANLARLA SOHBET ET

Alevi  bayan arkadaşlarla sohbet ederken lütfen kanalda küfürlü yazışmayalım, hiç bir arkadaşımızı rahatsız etmeyelim ve kanal geneline telefon veya e mail adreslerimizi yazmayalım. Bu kurallarımıza uymayan kişiler malesef kanaldan atılacaktır.

Bildiğiniz gibi alevilik, sünnilik’ ten sonra gelen en kalabalık topluluğa sahip ikinci İslami inanıştır. Kimseye burda “alevilik nedir” anlatmaya çalışmıyorum. Yalnızca şunu bilmemiz ve benimsememiz gerekmektedir. Bir sununni ile bir alevi çok iyi arkadaş olabilir. Bir alevi ve bir sunni de evlenip çok iyi bir örnek aile olabilir.

Ayrımcılığa asla karşıyız ve hepimiz kardeşiz. Alevi chat sitesine tabikide sunniler girerek sohbet edebilir. Alevilerin chat sitesi demekteki kastımız alevi bayan ve erkek arkadaşları bir noktada buluşmasını sağlamak amaçlıdır.

😍 ALEVİ ARKADAŞLARA MESAJ GÖNDER 💌

Alevilerin chat sitesi

Şimdi kendine bir iyilik yapıp alevilerle sohbet yapma odasına girerek samimi arkadaşlarla oluşturacağın sohbetin tadını çıkar. Alevilerle sohbet odasına giriş yapamıyorsanız buraya tıklayıp sebebini öğrenebilirsiniz. Her sunninin bir alevi arkadaş, her alevinin bir sunni dostu olması için, arkadaşlık için, kardeşlik için ele ele veriyoruz. Sende bize katılırmısın?

Alevi Arkadaşlık ilanı verin alevi arkadaş bulun

Alevilerin chat sitesi

Alevilerle chat sohbet, arkadaşlık sayfamıza kendinizi tanıtan bir mesaj yollamak isterseniz tıklayabilirsiniz. Herkese iyi sohbetler dileriz.

Arkadaş Arayanlar

1 Mesaj

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

  • hanimlar Alevilik türkiyede ikinci planda olan kesim deyil farklı yani inandığı şartlar ben asla bu hatunlari ayırım yapmıyorum geleneklerine uymak istiyen uysun ama evlilikte ayırım yapılırsa dışarda kalırlar bolunmeler ortaya çıkar burda görev kızlara bayanlara düşer asla kimseyi ayrı tutmayin bölünen her ülke nin sahibi çok olur bekarim bana göre alevi bayan arkadaş arıyorum ismim Saraylı uğur tanismak istiyenler 07834928 whatsapp var

Yaşadığın Şehri Seç ↆ