Alın size yumuşak eller için bitkisel çözüm

Kadın
yumusak-eller-icin-bitkisel-cozum

yumusak-eller-icin-bitkisel-cozum Yusyumusak ellere kim sahip olmak istemezki. Yumuşak ellere sahip olmayı doğru konusmak gerekirse en çokta kadınlar özen gösterir. İşte kadınlar için yumuş ellere sahip olmanın bitkisel çözümü.

Yumuşak eller için bitkisel malzemeler: Limon suyu ve zeytinyağı kullanacağız.

Yumuşak eller için bitkisel çözümün hazırlanışı: Üç beş damlacık zeytinyağı ile bir limonun suyunu iyice harmanlayın ve hemen ellerinize sürün. Yarım saat süre bekledikten sonra bir parça pamukla ellerinizi silerek temizleyin ve ardından da yıkayın.

Peki bu çözüm işe yarayacak: Limon suyundaki bulunan C vitamini sağyesinde ellerde bulunan lekelerin çıkmasında etkili olacaktır, ayrıca ölü hücreler üzerinde peeling işlevi yapar.

Peeling Nedir; Solgun ve donuk görünen ciltleri eski haline kavuşturmak, deriyi canlandırmak, sivilce izlerini yok etmek, cildi gençleştirmek, görünüşü iyileştirmek için belirli türde kimyasal solüsyonların yüz’e uygulanması olarak tanımlanabilir.

Maskenin içindeki zeytinyağı da kuruluğu giderecektir ve cildi yumuşatacaktır.

Bu bitkisel çözümü ne zaman dan ne zamana yapmalıyız: Ellerinizin kuruduğunu farkettiğiniz her an rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Mesela suyla uzun süre temas ettikten sonra gibi durumlarda.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç