Çetleş

Almanca chat çet sohbet muhabbet

Almanya Çet Chat Sohbet Kanalı

Almanya’dan insanlarla iletişim kurmak için sohbet odasımı arıyorsun? Ayrıca almayadan bayan ve erkek arkadaşlarla sohbet yaparak tanışmakmı istiyorsun? Sizler için hazırlanan almanca chat odamıza buradan GİRİŞ yapabilirsiniz! Almanya da yaşamını sürdüren bayan arkadaşlar ile yazışmak istiyorsanız sizi kanalımıza katılmaya davet ediyoruz. Alman sohbet odası 24 saat sohbet etmek isteyen herkese açıktır.

Chat girişi yapılabilir.

Programsız Almanca Sohbet, Chat

1 milyonu aşkın türk nüfusu ile almanyalı türk vatandaşlar içersinden samimi, içten arkadaş olabileceğiniz çok sayıda insanlarla tanışabilmek için hiç bir program yada uygulamaya gerek olmaksızın almanya chat sohbet odasını kullanarak arkadaş bulabilir, almanyalı bayanlarla ve erkeklerle Sohbet yaparak iletişime geçebilirsiniz.

Almanya sohbet odası 24 saat kesintisiz hizmet sunmakla beraber, kullandığınız nickinizi (/Ns register şifre email) komutu ile kayıt altına alırsanız, resim yükleme şansınıda yakalamış olursunuz. Yüklediğiniz resim nickinizin hemen solunda görülecek ve sohbet odasındaki herkes sizi görebilecektir.

Almanca Yazışmak Mümkünmü?

Sohbet odası genelinde almanca yazışmanız yasak değil ama türkçe yazmanızı öneriyoruz. Çünkü almanca dilini bilmeyen çok sayıda arkadaşlarımız aramızda olduğundan dolayı sizin yazışmalarınızdan anlamayacaklar ve tanışma aşamasında sorunlar yaşayabilirsiniz. Almanca bilen kişiler ile özel sohbeti kullanarak almanca yazışabilirsiniz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Almanya Arkadaş Bulma

Online kullanıcı açısından, iyi bir sayıya hakim olan almanya chat kanalımız da yeterince bayan ve erkek kullanıcılar bulunmaktadır. Bu insanlar ile tanışabilmek için kanalımızda bazı kurallar olmazsa olmazımızdır. Bu kuralların başında saygı ve sevgi gelmektedir. Küfür ve kaba sözlerin kullanımı kesinlikle yasaktır. Chat genelinde e mail ve telefon bilgilerinin paylaşımı yasaktır. Bnaka ve kredi kartı bilgilerinizi asla kimseyle paylaşmayın. Almanya sohbet odamızda maddi ve manevi size zarar verebilecek tüm durumlar dan sohbet odamız mesul (Sorumlu) tutulamaz.

Almanya chat sayfamıza mesaj göndermek için TIKLA!

Sohbet odamıza giremiyorsanız yada almanca chat odasından haksız yere banlandığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

mobil chat

ÇET ODASINA GİRİŞ

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.