Amasya çet odalarıyorumsuz
1.108
Amasya çet odaları

💙AMASYA ÇET – CHAT ODASI 💙

Cetles.com’da Amasyalılar için hazırlanmış amasya çet başlıklı yazımıza hoş geldiniz. Bu yazıyı yazmamızdaki amaç tabikide amasyalı chat yapmak isteyen, amasyalı sohbet arkadaşı arayan, amasyalı sohbet sever bayanlar ve erkek arkadaşlara ulaşmak içindir. Kanalda hem amasyalı hemde başka illerden çetleşmek için gelen bay ve bayan katılımcılar karşınıza çıkabilir.

Biz size ulaşmak için bu yazıyı yazma gereği duyduk, sizde bize ulaşabilmeniz için google arama motorunda amasya çet, amasya chat, amasyalılarla çetleşme, amasya çet odası gibi arama yaparak sitemize ulaşabilir sohbete başlayarak amasyadan arkadaş bulabilirsiniz.

 

Amasya ilimizde yaşayan bay ve bayan arkadaşlara şunu söylemek isterimki sitemizde tamamen aile kavramı içersinde sohbet edilen nezih bir kanaldır. Hiç kimse bu ortamı bozmaya kalkışmasın, aksine bize katılsın ve çetleşmenin en keyifli halini birlikte yaşayalım.

sohbete-baglan

AMASYA İLİNİN İLÇELERİ

> Amasya (il merkezi) çet
> Göynücek çet odaları
> Gümüşhacıköy çet kanalı
> Hamamözü çet
> Merzifon cet
> Suluova cetlesme
> Taşova cet odaları

Amasya çet sayfamızda hangi ilçeden olduğunuzuda belirtirseniz bay bayan arkadaşlık edinme şansınız daha çok olucaktır.

Amasya çet odası hakkında yorum’da bulunmak için buraya tıklayın

AMASYA TARİHÇESİ

Amasya orta karadeniz’de yer alan bir ilimizdir ve anadolu’nun eski yerleşim alanlarından bir tanesidir. Hitit uygarlığından başlayarak çeşitli uygarlıkların merkezi hali olmuştur. Amasya ilimizin adı günümüze kadar hiçbir değişikliğe uğramadan gelen ilimizdir. Çok eski kayıtlarda ise Amesseia – Amacia – Amaccia ismi ile anılmıştır. Amasya isminin açık bir şekilde okunduğu, Pers, Pontos ve Roma İmparatorluğu dönemlerinde ticarette kullanılan gümüş ve bronz sikkeler (paralar) üzerinde görmek’de mümkündür.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2013

Konu hakkında mesaj gönderin