Anadolu chat

755

Ne Sevdalar Yaşanmıştır
Sende Güzel Anadolum
Ne Yiğitler Kuşanmıştır
Sende Güzel Anadolum

Anadolu insanının ne kadar iyimser olduklarını sanırım bilmeyen yoktur. Bundan dolayı anadoludan arkadaş edinmek belkide herkese nasip olmaya bilir. Anadolu dan bir bayan veya erkek arkadaş arayanlar için Cetles.com sitemiz sizin için iyi bir aracıdır. Sitemiz üzerinden Anadolu sohbet odasına bağlanarak anadolu illeri olan Aksaray, Ankara, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Yozgat, Eskişehir, Sivas, Karaman ve Çankırı gibi bir çok illerimizden yep yeni bayan ve erkek arkadaşlarla sohbet eşliğinde güzel arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Üstelik ücretsiz ve üyeliksiz..

Anadolu chat odamızda kesinlikle özel veya kanal genelinde küfürlü sözler yazmak yasaktır. Tehdit edici konuşan şahıslar tespit edildiği anda anadolu sohbet odamızdan atılacaktır. Samimi duygularla sohbet odamızı ziyaret eden kişiler başımızın tacıdır. Lütfen huzur bozacak kişiler anadolu chat odamızdan uzak dursunlar. Herkese saygılar, sevgiler.

ANADOLU CHAT GİRİŞ

Anadolu ( Küçük Asya ) Asya kıtasının en batısında Karadeniz, Akdeniz ve Ege denizi arasında kalan dağlık bir yarım adadır.

Anadolu, Asya ve Avrupa’nın birleşim noktasındaki stratejik konumu nedeniyle, tarih öncesi çağlardan beri birçok medeniyetin beşiği olmuştur. Yeryüzünün en eski yerleşkelerinden bazıları Cilalı Taş Devri’nde Anadolu’da kurulmuştur. Çatalhöyük, Çayönü, Nevali Çori, Hacılar, Göbekli Tepe ve Mersin yerleşkeleri Cilalı Taş Devri’nden kalmadır.

Anadolu, Hristiyanlığın ilk doğduğu ve geliştiği topraklardan biridir. Uzun yıllar Doğu Roma topraklarının esasını teşkil etmiştir. 11. yüzyıldan itibaren Türkler tarafından iskân edilmiş ve yönetilmiştir. Özellikle 1071 yılındaki Malazgirt Muharebesi’nden itibaren Müslüman Türkler Anadolu’ya akın etmiştir; ancak İslamiyet’ten önce Balkanlarda Türkler vardır.

Bunca önemli tarihe sahip olan güzel anadolumuzun ve anadolu insanının aynı çatı altında toplanmasını sağlamak için oluşturduğumuz anadolu chat odamız arkadaşlığa, kardeşliğe giden yolda anadolulu bayan ve erkek arkadaşlarıma hizmet vermektedir. Nickinizi yazıp hemen anadolu chat odasına girerek sohbet etmeye başlayabilirsiniz.


Konu hakkında mesaj gönderin