Ankaralı bayanlarla sohbet ve tanışma

yorumsuz
2.090

Ankaralı bayanlarla sohbet ve tanışma
 

 
 
  
 

 

Ankara’dan bayan arkadaşlarla tanışın, arkadaş olun

Başkent ankara’da yaşamakta olan bayan arkadaşlar ile tanışmak’mı istiyorsunuz erkek arkadaşlarla sohbet etmekmi istiyorsunuz bu nedenle kurduğumuz sohbet odamız sizlere hizmet vermektedir.

Ankaralı bayanlarla sohbet etmeniz sizler için gayet rahat çünkü ne üyelik neden ücret gibi bir talepde bulunuyoruz. Seçmiş olduğunuz rumuzunuz ile bağlan butonuna tıkladıktan sonra spam kontrolünden geçerek chat odasına giriş yapacaksınız.

Bundan sonra iş size düşüyor ve ufak bir hatırlatma yaparak sizleri bilgilendirelim. Sohbet odamızda bayanlarla sohbet etmek için, tanışmak için, arkadaş olmak için muhabbet odamızdaki ortama ayak uydurmak gereklidir, kanaldaki sohbeti kesmeden konuya uygun konuşmak gerekir ve küfür etmek, argo sözler kullanmak, reklam yapmak yasaktır kanaldan atılma sebebidir.

Ankaralı erkek arkadaşlar sizide unutmadık sizlerede düşen görevler var bayan arkadaşlarımızı koruyalım, sahip çıkalım saygı ve sevgi gösterelim. Bayan arkadaşlar olmazsa olmazımızdır onlarsız sohbet odamız bişeye yaramaz bilesiniz.

Bu nedenle sohbet odamızdaki ortam ne kadar iyi olursa okadar çok ankaralı bay ve bayan arkadaşlar çok olur

Yorum yap!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 3 Haziran 2014