Aradığın Saf Temiz Bir Aşksa Seni bekliyorum

Ana sayfa / Karaman Arkadaş Arama / Aradığın Saf Temiz Bir Aşksa Seni bekliyorum

Aradığın Saf Temiz Bir Aşksa Seni bekliyorum. Bendeniz burak 24 yaşındayım. Eğer birini çok seversem onu ömrümün sonuna dek mutlu etmek için elimden geleni yaparım.

Adı: Burak

Yaş: 24

Yaşadığı şehir: Karaman ↗

Medeni hali: Bekar

Mesajı:

Merhabalar bendeniz burak 24 yaşındayım. Eğer birini çok seversem onu ömrümün sonuna dek mutlu etmek için elimden geleni yaparım. Sevdiğine sahip çıkan Sevdiğini üzmeyen onun hayatını Güzelleştiren bir aşk dolu sevgi benimkisi. Aradığın Saf Temiz Bir Aşksa Seni bekliyorum.

Bunu ister seversiniz İster Sevmessiniz Aşka var ya AŞK öyle zor ama o kadar güzel bişey ki insan yaşamayınca bilemiyor ama gunumuz asklar hep yalan olmus her askta bel altı var ve ben buna karşı biriyim. Benim aşkım ise öyle yalanlar dolanlar değil mert gibi dürüstçe ve ben bu yüzden sevilmedim herhalde.

Beni hep tipimle yargiladilar ama unutmayun bir insanin tipi görünüşü değil karakteri önemli ve evet tipsiz biriyim ama cok sukür karakterimden hic birsey kaybetmedim. Evet bu kadar anlattim kesin salak bu cocuk diyeceksiniz olsun kabulum. Ister beni bu sekilde kabul edersiniz ister tipsiz deyip dikkate almassiniz bile.. Eger beni aldatacak ve kandiracaksan yazma . Teşekkürler

Arkadaş Bulmak İsteyenler

Arkadaş bulmak için sizde ilan vermeyi denemelisiniz.

Aradığın Saf Temiz Bir Aşksa Seni bekliyorum


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*