Çetleş

Araplarla chat sohbet

Arap Arkadaşlarla Chat

Arap ülkeleri olan; Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Filistin, Irak, Katar, Kuveyt, Lübnan, Mısır, Suriye, Suudi Arabistan, Umman, Ürdün, Yemen, Cezayir, Komorlar, Cibuti, Libya, Moritanya, Fas
Somali, Tunus ve Sudan’lı bayan ve erkeklerle sohbet ederek arap arkadaş bulabilirsiniz. Sohbet odamızda dilerseniz türkçe dil konuşursunuz dilerseniz de arapça sohbet edebilirsiniz. İsrail alçaklarının bu sıralar filistine yaptığı insanlık dışı olayları şiddetle kınıyoruz. Ben derimki bütün arap ülkeleri bir araya gelerek israil alçaklarını ortadan kaldırmak gerek hatta düzeltiyorum arap ülkeleri deilde müslümen olan ülkeler içinde türkiye önderlik yapacak bir şekilde israile güzel bir ders vermek lazım.

Arap chat sitesine girmeden önce kendinize bir nickname bularak kanala giriş yapınca ortadaki sohbet konusuna uygun muhabbet bularak sizde araplara katılıp vatandaşlarınızla, müslüman kardeşlerimizle tanışmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla gevezelik yapmadan arap arkadaşlarla chat odamızda bir araya gelerek seviyeli bir sohbet ortamı, Soyu araplardan gelen erkek ve kadınlarla içten samimi bir sohbet odası oluşturma peşindeyiz. Sizide bu hedefimizde katkıda bulunabilmeniz için chat odamıza arap arkadaşlarınızı davet ederek sohbet kalitemizi yükseltip bir numaralı chat odası olma yolunda devam ediyoruz.

mobil chat

sohbete giriş

Arap chat odamız hakkında görüş bildirmek için tıkla!

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Mesajlar

Mesaj yazmak için buraya tıklayın

 • Raşlt Deniz Yaşım 27 Boyum 180
  Kilom 65 BEKARIM
  KENDİ İŞİMİN MÜDÜRÜYÜM
  DÜRÜSTÜM YAKIŞIKLIYIM DUYGULUYUM DÜŞÜNCELİYİM KÜLTÜRLÜYÜM
  GÜZEL SÖZLER SÖYLÜYORUM
  HER İŞE YARDIM EDİYORUM
  MUTLU EDİYORUM
  GÜLDÜRÜYORUM EĞLENDİRİYORUM
  ŞU BU UFAKTEFEK ÖTEBER ÇEYİZ 1 ODA DOLUSU KADAR HAZIR
  TEL:06731089