Ardahan çet

787

Ardahan çet odamızı şuana kadar ziyarette bulunmadınız mı? Sitemize gelipte ardahan chat odamıza uğrayıp selam vermedenmi gidiyorsunuz yoksa. Özene özene Ardahanlılar için chat odası kuralım ve sizler sohbet odamıza uğramadan bize görünmeden siteden çıkıp gidin öylemi. Yok öyle arkadaşlar. Ardahan çet odamıza hepinizi bekliyoruz, hemde dört gözle. Ardahan çet odamız’da ardahanlı bayan ve erkek arkadaşlarla sohbet sefası sürüyoruz. Kıskananlar çatlasın demiyorum çünkü herkes sohbet odamıza davetlidir.

Ardahan chat odasında argo sözlerle yazışmak kesinlikle yasaktır. 18 yaşından küçük arkadaşların sohbet odamıza girmeleri yasaktır. Sohbet odamızda lütfen banka bilgilerinizi asla vermeyiniz. Arhadan çetleşme odası tamamen ücretsizdir. Kayıt olma işlemide yoktur. Rumuz belirleyerek bağlan butonuna tıklamanız yeterlidir.

Ardahan çet odamıza giriş yapmak üzeresiniz. Ardahan ilçeleri olan; Çıldır · Damal · Göle · Hanak ve Posof’tan yaşınıza uygun bay ve bayan arkadaşlar ile tanışanilirsiniz. çet odası’nda oluşan herhangi olumsuzlukları, kanaldaki yetkili arkadaşlara iletelim.

sohbet-baglan


Konu hakkında mesaj gönderin