Ana sayfa Arkadaşlık Yorum Yap


Aşk arayan bayanlarAşk arayan bayanlar

Eğri oturup, doğru konuşmak gerekirse söz konusu AŞK olunca bayanlar erkeklerden daha sağdık, daha hassas ve ciddi oluyor. Birlikte olduğu erkeği diyer bir söylenişle yaşadığı aşkı erkekten çok kadınlar ayakta tutmaya çalışır. Hani derkerya yuvayı dişi kuş yapar o misal işde.

Kim ne derse desin bayanlar “AŞK” ta erkeklerden kat kat daha sağdık olurlar. Bu sayfamızdada kıymetli bayan arkadaşlarımızın arayışta olduğu aşk’ı sevgiyi bulabilmeleri adına kurmuş olduğumuz sohbet odamıza davet ediyoruz.

Chat odamızda karşı cinsinizle sohbet ederek onu az çok tanımaya çalışırsınız karakterini huyunu suyunu çözmeye çalışırsınız ve sizi etkileyen yönü olursada ciddiyet oranı giderek artar zaten.

çet arkadaşım
Aşk arayanlar

Biz erkekler aslında çok şanslıyız nedenmi? nedeni şu; beğendiğimiz bir bayan vardır mutlaka ve onunda bize kaşı ilgisi varsa var olduğuna eminseniz hiç korkmayın verin sırtınızı ona kapayın gözlerinizi o sizi alsın götürsün aşk diyarlarına ve böylelikle hem aşkı yakalamış olacaksınız hemde mutlu huzurlu bir yuva kurmuş olursunuz.

Sohbet odamıza girerek aşk arayan bayanlarla, aşkı mutluluğu arayan bayanlarla tanışma imkanına yüksek oranda sahipsiniz.

Şunu unutmayınki sanaldan tanıştığınız bayan arkadaşlarda yok denecek kadar ego azdır ve bu özellikte bayan bulmakta zordur bence. Sözlerimin sonuna gelirken size sohbet odamızda aradığınız aşkı bulmanızı cani gönülden istiyorum ve iyi sohbetler diliyorum.

CHAT ODASINA GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLA

ARKADAŞLIK İLANI VERMEK İÇİN TIKLA

Yorum yaz

Yazılan mesajlardan dolayı oluşacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. İp numaranız, E-mail adresiniz ve Telefon numaranız yetkili kişiler tarafından (Polis, savcı) istenildiği takdirde 3. kişilerle paylaşılacaktır.

Cetles.com’da arkadaşlık ilanı ve mesajı gönderen her kişi “5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine” ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre tüm sorumlulukları kabul ettiğini beyan eder.