Son gönderiler
Anasayfa / Çetleş / Askerlerle chat sohbet

Askerlerle chat sohbetcet-girisiAsker er ve erbaşlarla sohbet odası

Asker oldum gidiyorum kıtama – benden selam olsun gözü yaşlı anama (Aşkıma) Hey gidi günler heyyy. Sene 2002 şırnakta askerdim ozamanlar ne arasın askeriyede internet bırakın interneti telefon bile yasaktı. 9 ay sivil insan görmemiştim nadiren şırnak gabardaki köy kızlarını görüyorduk niye yalan söyliyeyim ağzımız kulaklarımıza geçiyordu. Her ne kadar zor günlerde olsa inanınki çok özledim o günleri. Usta birliğimdeki 9. ayımda kardeşimin nişanı olması sebebiyle izine gelmek istedim fakat depoya gidince elbiselerimin hepsi küflenmişti ve giyecek hiç bir şeyim yoktu. Bölük komutanına yalvar yakar hastane konvoyuyla şırnak merkeze giderek üzerime bişiler aldım ve sonrada izine gittim izin dönüşü ise 110 felan sayıyordum artık teskereci olmuştum ve sonunda tayyip baba saolsun askerliği 15 aya düşürünce benim şafak artık doğan güneş oldu ve askerliği bitirip geldik çok şükür.Şimdiki askerlere bakıyorumda arkadaş her gün askeriyenin içine kurulan internet kafedeler, sinemadalar çarşı izinindeler. Hal böyle oluncada tabi askerlik kolay oluyor ve bütün sevdiklerinle eşiyle dostuyla kız arkadaşıyla görüşmeleri hiçte zor olmuyor ve fazla hasretlik çekmiyorlar. Askerler artık internet cafelere rahatlık girdikleri için askerlerle sohbet etmek isteyen bayanların, kızlarında sayısı bi hayli arttı görünüyor. Cetles.com sitemizde askerlerle chat yapabilir onları daha yakından tanıyabilir askerlikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Söz konusu askerlik muhabbeti ise askerler anlata anlata biteremezler askerlik günlerini yani anlayacağınız koyu bir sohbet sizi bekliyor.Unutmadan şunuda söyleyeyim hemen sağdece askerlerle sohbet etmekle kalmıyor rütbeli askerlerlede sohbet etmeniz mümkündür çavuşlarla uzman çavuşlarla, astsubaylarla, 100 başılarla Bin başılar için bişey diyemem teymenlerle asteymenlerle sohbet etmeniz içten bile değil.

Sohbet odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Sohbet odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Bu konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Bu içeriği derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

"Skype çet" başlıklı yazıyıda gözden geçirdinizmi?


Cevap gönder


Şikayet et


Çetleş kategorisindeki tüm ilanları görSENDE MESAJ GÖNDER


3 Mesajlar

  1. Emm

    Slm 04374713

  2. Masal

    Merhaba masal ben

  3. Aysen

    Hic bir firim yok

Bir cevap yazın

E-mail adresiniz başkaları tarafından görülebilir. Mesaj içeriğinizde lütfen doğru olmayan bilgilere yer vermeyin. Oluşabilecek sorunlardan "Cetles.com" sorumlu tutulamaz.