Çetleş

Askerlerle chat sohbet

cet-girisiAsker er ve erbaşlarla sohbet odası

Asker oldum gidiyorum kıtama – benden selam olsun gözü yaşlı anama (Aşkıma) Hey gidi günler heyyy. Sene 2002 şırnakta askerdim ozamanlar ne arasın askeriyede internet bırakın interneti telefon bile yasaktı. 9 ay sivil insan görmemiştim nadiren şırnak gabardaki köy kızlarını görüyorduk niye yalan söyliyeyim ağzımız kulaklarımıza geçiyordu.

Askerlerle Sohbet Etme Sitesi

Her ne kadar zor günlerde olsa inanınki çok özledim o günleri. Usta birliğimdeki 9. ayımda kardeşimin nişanı olması sebebiyle izine gelmek istedim fakat depoya gidince elbiselerimin hepsi küflenmişti ve giyecek hiç bir şeyim yoktu.

Bölük komutanına yalvar yakar hastane konvoyuyla şırnak merkeze giderek üzerime bişiler aldım ve sonrada izine gittim izin dönüşü ise 110 felan sayıyordum artık teskereci olmuştum ve sonunda tayyip baba saolsun askerliği 15 aya düşürünce benim şafak artık doğan güneş oldu ve askerliği bitirip geldik çok şükür.

Asker Chat Sohbet Odaları

Şimdiki askerlere bakıyorumda arkadaş her gün askeriyenin içine kurulan internet kafedeler, sinemadalar çarşı izinindeler. Hal böyle oluncada tabi askerlik kolay oluyor ve bütün sevdiklerinle eşiyle dostuyla kız arkadaşıyla görüşmeleri hiçte zor olmuyor ve fazla hasretlik çekmiyorlar.

Askerler artık internet cafelere rahatlık girdikleri için askerlerle sohbet etmek isteyen bayanların, kızlarında sayısı bi hayli arttı görünüyor. Cetles.com sitemizde askerlerle chat yapabilir onları daha yakından tanıyabilir askerlikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Askerlerle Muhabbetin Edin

Söz konusu askerlik muhabbeti ise askerler anlata anlata biteremezler askerlik günlerini yani anlayacağınız koyu bir sohbet sizi bekliyor.Unutmadan şunuda söyleyeyim hemen sağdece askerlerle sohbet etmekle kalmıyor rütbeli askerlerlede sohbet etmeniz mümkündür çavuşlarla uzman çavuşlarla, astsubaylarla, 100 başılarla Bin başılar için bişey diyemem teymenlerle asteymenlerle sohbet etmeniz içten bile değil.

Askerlerle sohbet odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Asker chat odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Askerlere mesaj göndermek için tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Diğer Chat Odalarımız

Mesajlar

Mesaj yazmak için buraya tıklayın