Sözler ve mesajlar

Aşkımın Gönlünü Almak İçin Sözler

Sevgilinizin kalbini kırdıysanız ve onun gönlünü tekrar kazanmak istiyorsanız, doğru sözlerin gücünü kullanabilirsiniz. İlişkilerde iletişim çok önemlidir ve doğru kelimeler sevgilinize kalbinizi geri kazanmak için yardımcı olabilir. Aşkınızın gönlünü almak için kullanabileceğiniz etkili sözler çok işinize yarayacak. Erkek sevgilinizin kalbini tekrar kazanmak için doğru kelimelerin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden size bu konuda yardımcı olacak bazı önerilerimiz de olacak.

İlişkinizi güçlendirmek ve sevgilinizin kalbini geri kazanmak için bu güçlü sözleri kullanarak başlayabilirsiniz. Bu yazı size bu konuda yardımcı olacak bazı ipuçları ve öneriler sunacak. Aşkınızın kalbini geri kazanmak için, Kırılan sevgilinizin kalbini tekrar kazanmak için en romantik sözleri burada keşfedin.

Aşkımın gönlünü almak için sözler arıyorum diyenler için ilaç niteliğinde bir yazı hazırladık. Kırılan sevgilinin gönlünü almak için sözler konusunda çok yetersizim diyorsanız hiç üzülmeyin. Çünkü bu yazımızda kırılan sevgilinizin kalbini nasıl yumuşatacağınıza dair birçok sözler öğreneceksiniz. Aşk çok hassas bir konudur ve her an ne olacağı bilinmez.

Özellikle duygusal bağ kurduğunuz sevgiliniz ince ruhlu ve kırılgan bir yapıya sahipse mutlaka sizin de onun ruhuna hitap edebileceğiniz şekilde davranmanız gerekmektedir. Herhangi bir sözünüz veya davranışınızdan dolayı sevgiliniz size kırılmış ve konuşmuyor olabilir. Sevgilinin gönlünü almak için şiir yazmak en güzel yöntemlerden birisidir. Sevdiğinizin gönlünü, içinizden gelen bir şiir yazarak da alabilirsiniz. İşte bu noktada biz devreye giriyoruz.

Size hazırladığımız sevgilinin gönlünü almak için ne yapmalı, Aşkımın Gönlünü Almak İçin Sözler sorusuna cevap veren türde sözler hazırladık. Birazdan sizlerle paylaşacağımız sözler ile sevdiğinizin kalbini kolaylıkla yumuşatabilir ve barışmasını sağlayabilirsiniz. Özür dileme gönül alma sözleri ile sevdiğinizin kırık kalbini nasıl onarabilirsiniz yazımızın devamında inceleyelim.

GÖNÜL ALMA SÖZLERİ

Anlaşılan o ki sevdiğiniz kişinin “kalbini kırmış”, onu üzmüş, küstürmüş bulunmaktasınız ve “Gönlünü yeniden kazanmak” Kırılan sevgilinin gönlünü almak için sözler arıyorsunuz.

Gönül ile ilgili sözler arasında gönül alma sözleri, hazır gönül alma mesajları, gönül almak için güzel sözler, sevgilinin gönlünü alacak sözler, sevgilinin gönlünü almak için yazılan mesajlar içinden beğendiğinizi sevgilinize gönderin Gönlünü Yeniden Kazanın.

Ozaman durum vahim desenize. Sevgilimin gönlünü almak içine yapsam acaba, “gönül alma sözleri” işe yararmı? en güzel sevgiliye gönül alma sözleri hangisi acaba? diye düşünenlerdensiniz hiç endişe etmenize gerek yok, sayfamızda aşkınızın gönlünü yeniden almak için ona yazabileceğiniz çok sayıda gönül alma sözleri yer almaktadır. Seçin beğenin, aşkınıza gönderin.

Küs bayanın gönlünü alma
Küs bayanın gönlünü alma

Arkadaşlar gönül alma işleri için öncelikle komik sözlerden başlamanızı tavsiye ederim. Mesela öncelikle sevgilinize, aşkınıza söyleyebileceğiniz komiksi gönül alma sözlerini paylaşalım.

AŞKINIZ İÇİN GÖNÜL ALMA SÖZLERİ

🌹 Seni gerçekten söyleyebileceğimden daha çok seviyorum.

🌹 Seninle tanıştığım gün, eksik olduğunu bilmediğim parçamı buldum.

🌹 Keşke zamanı geri alabilseydim. Seni daha çabuk bulur ve daha uzun süre severim.

🌹 Yaptık bir eşeklik, özür dilerim Eşek Gözlüm.

🌹 Sen bugün ve bütün yarınlarımsın

🌹 Aşkımın dikkatine. Çok pişman aşık ayağına geldi. Dağlar kadar pişman olduğuna ve birdaha asla yapmayacağına söz verir ve özür diler.

🌹 Sen yeri doldurulamaz ve karşı konulamazımsın.

🌹 Gaymaim senin ağzındaki, dişlerinin, arasındaki, kırıntıları, yerim yer bidenem 🙂

🌹 “Kalbim senin ve her zaman senin olacak.”

🌹 Yemek veya sinema hangisi 🙂

🌹 Sen sonsuza kadar hayran olabileceğim bir sanat eserisin.

🌹 Kalbinde bana yer yoksa güzelim, Fark etmez ben ayakta da giderim.

🌹 Aşkım sev beni Sokma beni müşküle, seninle kaşık atalım iki tabak Keşküle 🙂

🌹 Senin ağzını yerim diyecem ama tatlıya alerjim var.

🌹 Şöför; Kara yollarında değil, senin kollarında öleyim 🙂 nefesimsin…

🌹 Gel otur yanıma biraz, yaşlanınca kalkarsın.

Sevgilinin Gönlünü Alma

Şimdi işi biraz daha ciddiye alalım ve mevzuya içten, damardan girelim. Sevgilinin gönlünü almak istiyorsan bu mesajları da denemelisin. Aslında kızın kalbini kırarken bize mi sordun da gönlünü almak için bize danışıyorsun söyleyesim geliyor size 😀 Şaka bir yana umarım aranızı düzeltirsiniz. Bir de arkadaşlar tavsiye ettiğiniz gönül alma sözleri varsa lütfen bize de gönderin.

🌹 Bak güzelim bunu aklına sokkkk. Cehennem buz tutuncaya kadar seveceğim seniiii……

🌹 Hatalar olmasa affetmenin güzelliği de olmazdı. Özür dilerim 🙁

🌹 Tamam birtanem pes ediyorum ve seninle küs olmaya dayanamıyorum. Olanlar içinde çok üzgünüm meleğim.

🌹 Tamam aşkım ya, özür diliyorum sen haklısın, artık bu küslüğü ortadan kaldıralım, birlikteliğimize zarar vermeyelim.

🌹 Nasıl oldu da bu hale geldik anlamış değilim, kendimi affettirmek için yarın benimle sinemaya gelir misin prensesim.

🌹 Biliyorum çok banal olacak ama özür dilerim çiçeğim, oldu birkere bir daha olmaması ümidiyle.

🌹 Ben seni seviyorum, ben sana aşığım, ben sana ayitim, ben sensiz olamam ve yapamam, boşuna küs durmanın anlamı yok.

🌹 Afedersin “isim” bu durum istemeden olu verdi. Olanlardan ders alarak yolumuza devam edelim istiyorum.

🌹 Ufacık bir sorun için bu kadar abartmaya gerek var mıydı hayatımın anlamı. Gel unutalım olanları, hiçbir olumsuzluk girmesin aramıza.

🌹 Bu olanlar aşkımızın nazarı olsun birtanem. Senden çok çoook özür dilerim.

🌹 moralim çok bozuktu, seni kırdıysam özür dilerim sevgilim, affet beni.

🌹 kırgın mısın? bana hala…Çok özür dilerim birtanem

🌹 Sen benim hayatımın anlamısın canım sevgilim ne olur barışallım artık özürdilerim

🌹 Ben sensiz yaşayabilir miyim? sanıyosun aşkım affet beni sevgilim.

🌹 Çok sinirliydim birden sesimi yükselttim sana ne olur kusura bakma canımın içi

🌹 Sevgilim çok  pişmanım affet ne olur. Aç telefonunu da barışalım artık. Ben sensiz yaşayamam ki.

🌹 Gönlümün sultanı, gönlümün bir tanesi, gönlümün efendisi seni seviyoruuuuuum yeterlimiiii.

🌹 Kalbini kırdım sanırım. İstemezdim böyle olsun “isim”

🌹 Hatalar olmasa idi affetmenin özelliği olmazdı. Barışalım Sevdiceğim

🌹 “Aşk” sana verebileceğim tek şey be gülüm.

🌹 Sevginin dozunu çok kaçırdım galiba; İkimizi çift görür oldum.

Sizden Gelen Gönül Alma Sözleri

Gönderen Melek 🌹 Sen benim ömrümsün ömrümün bitmesini istemezsin herhalde özür dilerim yaşama sebebim seni çok seviyorum.

Arkadaşlar sevdiğiniz kişinin gönlünü almak için işinize yarayacak aklımıza gelen bazı gönül sözleri bunlardır. Umarız işinize yararda aşkınızın gönlünü yeniden kazanırsınız. Eğer siz daha iyisini biliyorsanız lütfen sayfamıza gönderin. Gönderinki bir aşkın mutsuz sonla bitmesine engel olabilesiniz.

Aşkımın Gönlünü Almak İçin Sözler Arayan Kadın ve Erkek arkadaşların bu konudaki fikirlerini de sayfamızda paylaşmasını diliyoruz.

Aşk hakkında doğru bilinen yanlışları göz ardı etmeyelim.

Aşk üzerine konuşup duruyoruz. Herkesin kendine ait bir fikri var ve doğru olduğu konusunda ısrarlı. Oysa konu aşk olunca bildiklerimizi sık sık sorgulamamız gerekiyor. Karşınızda doğru bilinen yanlışlar…

Eski sevgiline karşı güçlü hislerin varsa, yeni birine aşık olamazsın.

Hayatınız boyunca birden fazla kişiye aşık olabilirsiniz. Eski sevgilinize hâlâ güçlü hisler besliyorsanız, bu belki de yeni sevgilinizde bulamadığınız bir takım özelliklerle ilgilidir. Bu sizin yeni birine aşık olamayacağınızı göstermez.

Doğru insanla karşılaşınca bunu kesinlikle anlarsınız.

Bir partiye katılırsınız ve salonun öbür ucunda ayakta duran ve gözlerinizin içine bakan kişiyle birbiriniz için yaratıldığınızı düşünürsünüz. Peki ya buna inanıp sonradan yanıldığını görenler? Tanıştığınız birinin sizin ruh ikiziniz olduğunu düşünüp de hemen harekete geçmeyin, yanılma ihtimaliniz çok yüksektir çünkü.

Evlenmeden önce birlikte yaşamak, aranızdaki bağı sağlamlaştırır.

Özellikle çiftlerin yüzde 50′sinin evlilik öncesi birlikte yaşadığı ülkelerde yapılan araştırmalar bu gerçeğin boşanma oranını düşürmediğini ispatladı. Hatta araştırmalar, evlenmeden önce aynı evi paylaşanların boşanma oranlarının daha yüksek olduğunu gösteriyor.

İdeal sevgiliniz birçok açıdan size benzer.

Evlilik uzmanları, etnik, dini ve buna benzer başka benzerliklerin, uzun süreli ilişkilerin anahtarı olduğunu söyleseler de, bu mutlak bir gerçek değil. Ortak amaçlar ve birbirini tamamlayan karakterlerin buluşması çok daha başarılı bir ilişkiye zemin hazırlıyor..

Eş seçerken ‘gözü doymuş’ birini bulmak daha doğrudur.

Özellikle kadınlar, hayatlarına giren erkeklerin kendilerinden önceki yaşamlarını dolu dolu yaşamalarının avantaj olduğunu düşünürler. Bundan emin olmayın, unutulmaması gereken bir nokta var ki, huylu huyundan vazgeçmez.

Kıskançlık, onun size değer verdiğinin en temel göstergesidir.

Kıskançlık, sevmek ve sahiplenmekten değil, kaybetme korkusu ve güven eksikliğinden kaynaklanır.

Aşkımın gönlünü almak için sözler yada Gönül alma sözü göndermek için aşağıdaki mesaj gönderme formunu size zahmet doldurun.

Bu Güzel Sözlerde İşinize Yarayabilir

Konuşmamayı Becermek

“Tamam… Sen konuşmak istiyor olabilirsin… Ama ya ben, dinlemek istemiyorsam… Ya da ben de konuşmak istemiyorsam! ben şu anda ne konuşmaya ne de dinlemeye hevesliysem? Benim için doğru zaman şu an değilken senin için doğru zaman “bu” ise?”  

Evet? Ne yapılır ki böyle bir durumda? Biri konuşmak isterken diğeri konuşmama taraftarı, biri dinlesin isterken diğeri değil dinlemek üstelik ortamdan gitmek istemesi! Peki nasıl bulunur orta nokta? Kadının (genelde kadının) “dırdırcı” erkeğinse “vurdumduymaz” ya da “umursamaz” olmaması mümkün müdür?

Gelin birlikte deneyelim. Bakalım orta noktaya yaklaşabiliyor muyuz.

Kız tarafı:

Ablacım, biliyoruz, zor biraz ama az bi’ tutsan söyleyeceklerini içinde? “Hemen söylesem de rahatlasam”  diyorsun ama, ya bir kulaktan girip diğerinden çıkacaksa? işe yaraması bir yana, ya ters tepecekse senin bu ivediliğin? Oysa sabrın sonu selam olabilir dimi?

Erkek tarafı:

Hacım, hiç yeri değil, doğrudur ama bi dursan da dinlesen – ama kendini vererek- sadece dinlemek değil, duymak da olsun işin içinde… Ama yarım kulak yarım ilgiyle değil de hakkıyla, can kulağıyla dinlesen, gerçekten de duysan? Hem o zaman ikinci baskıya ya da başka tekrarlara da gerek kalmayacak olsa daha iyi değilmi?

Kız tarafı:

Suçlamadan anlatsan, o kadar dallandırıp budaklandırmasan, konu dağılmadan, konu dışı örneklere girip çıkmasan? Hadi zamanı tutturamadın ama en azından derli toplu tutsan mevzuyu, karşındaki zaten bir erkek, sen de biliyorsun “Anlamaya” hatta “anlamamaya” meyilli… İyice konsantre bir şekilde, dikkatini dağıtmadan hedefi 12 den vursan?

Erkek tarafı:

Biliyoruz biz… O kadar da odun değilsin. Sen de bu konuyu düşünmüyor değilsin… Ama genel eğilimin düşündükten sonra, çiziktirdiğin karatahtayı silip unutmasan.

Kız tarafı:

Aynı yaşta bile olsanız karşındakinin senden beş yaş küçük olduğunu aklından çıkarma. Olgunlaşma özürlerini hatırlayıp, kızmak yerine, üzülsen karşı taraf için? Zaten empati yoksunu, bir de sen gitmesen üzerine? Ah bir öğrensen onun farklı bir canlı olduğunu, hormonlarının ve kafasının seninkiler gibi çalışmadığını ne çabuk unuttun.

Erkek tarafı:

Aslında hiç canı acımayacak layıkıyla yapılsa; dizinden yara bandını çekip çıkarmak gibi. Yeter ki tekrar tekrar yapıştırılıp çıkartılmasın. Bunun yolu da ilk seferinde çözümü halletmekten geçiyor.

Kız tarafı:

Senin kadar hızlı düşünmediğini kabul etmek üzere olan karşı cinsin pek çok zaman senin aklındaki konuyu kendi kendine tartması, düşünmesi, ölçmesi biçmesi günler alıyor olabilir. Ona acı ama üzerine gitme. Konuyu açmak için zaten en doğru zamanı biliyorsun. Tek yapman gereken o en doğru ana kadar sabırlı olabilmek. Sonrası herkes için başarı hikayesi olacak

Her iki tarafa:

Orta noktada buluşmak o kadar da zor değil yahu… Ortada buluşmak için kocaman adımlar atmaya bile gerek yok aslında. Birbirinizden uzakta değil, aslında aynı anda, aynı yerde ve hatta yan yana olduğunuzu fark etseniz, belki de tek yapmanız gereken birbirinize dönmek. Bazen konuşmamayı bazend e konuşmayı, vakitlice konuşmayı becermek. Hatta biraz zaman geçince konuşmalarınızı karşılıklı değerlendirmek.

Göreceksiniz ki bir gün geldiğinde artık konuşmanıza bile gerek kalmadığını göreceksiniz… (İyi anlamda yahu) O zamana kadar doğru zamanda, birlikte, konuşmaya devam. 

Kalbini kırdığın birinin gönlünü almak için ne yapmalı? Kırılan sevgilinin gönlünü almak için sözler arıyorsanız, öncelikle samimi olmalısınız. Belki de yaptığınız hata çok büyük ve sadece sözlerle düzeltemezsiniz. Ama yine de karşınızdaki kişiye olan duygularınızı samimi bir şekilde ifade etmek önemlidir. Ona olan sevginizi ve pişmanlığınızı ifade eden içten bir mesaj, kırılan kalbi onarmak için ilk adım olabilir.

Kırılan Sevgilinin gönlünü almak için sözler seçerken, onun duygularını ve yaşadığı acıyı anlamak önemlidir. Onun hislerine saygı göstermek ve ona destek olmak, gönlünü almaya yönelik en etkili adımlardan biridir. Empati kurarak, onun ne hissettiğini anlamaya çalışmak ve bu duyguları paylaşmak, aranızdaki bağı tekrar güçlendirebilir.

Gönül almak sevap mı? Gönül almak, karşınızdaki kişinin duygularına ve yaşadığı acılara saygı göstermek demektir. Empati yapmak, samimi bir şekilde hislerinizi ifade etmek ve pişmanlığınızı dile getirmek sevap olabilecek davranışlardır. Ancak gönül almak için samimi olmak ve gerçekten karşınızdaki kişiye değer vermek önemlidir.

Erkek Sevgilinin gönlünü almak için sözler

Kalbini kırdığınız erkek sevgilinizin gönlünü almak için doğru kelimeleri bulmak zor olabilir. Özür dilerim demek yerine ona olan sevginizi ve pişmanlığınızı ifade etmek daha etkili olacaktır. Etkileyici bir mesajla onun gönlünü kazanmaya çalışabilirsiniz. Odaklanarak ve açık bir şekilde konuşmak da işe yarayabilir. Ona değer verdiğinizi göstermek için mesajlara değil de kendisine zaman ayırın.

Kırılan sevgilinin gönlünü almak için uzun mesajlar yazmak da etkili olabilir. Ona olan sevginizi ve pişmanlığınızı uzun ve samimi bir şekilde anlatmak, onun için önemli olduğunuzu gösterecektir. Bu mesajı gönderirken samimiyetinizi ve içtenliğinizi hissettirecek kelimeler seçmeye dikkat edin.

Erkek sevgilinin gönlünü almak için sözler, samimi ve içten olmalıdır. Ona karşı dürüst ve açık olmak, samimiyetinizi göstermenin en iyi yoludur. Onun duygularını anlamaya çalışın ve hislerinizi açık bir şekilde ifade edin.

Erkek sevgilinizin gönlünü almak için pozitif bir dil kullanmaya özen gösterin. Negatif duygulardan kaçının ve ona olumlu mesajlar göndermek için çaba gösterin. Günlük hayatın içinden güzel anılarınızı hatırlatmak ve geleceğe dair umut verici sözler etkili olacaktır.

İlgili İlanlar

Bir Yorum

  1. Sen benim ömrümsün ömrümün bitmesini istemezsin herhalde özür dilerim yaşama sebebim seni çok seviyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu