Ataşehir sohbet


Çetleş

Ataşehir chat sohbet odaları ücretsiz ve üyeliksiz sohbet yapın

istanbul’un anadolu yakasında yer almakta olan ilçemiz ataşehir’de yaşayan arkadaşlar için güzel bir sohbet odası oluşturmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Sizde bize yardımcı olarak ataşehir için çok güzel bir chat sitesi kurup sağlam dostluklar ve arkadaşlıkların olduğu bir mekana hep beraber sahip olmuş olacağız.

Mesaj gönder Arkadaşını Bul 👱‍♀️

Ataşehir sohbet odamızda ataşehirin semtleri Atatürk, Ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca ve Yenisahra’dan bay ve bayan arkadaşlar la tanışıp kaynaşıp kalıcı arkadaşlıklara sahip olabilirsiniz. Tabi bunda sitemizin emeği geçiyorsa bu güzel tabloya vesile olabiliyorsak ne mutlu bize.

Ataşehir chat kanalımıza girince kanaldaki sohbetin gidiş hatına göre konuya dahil olup sohbete katılabilirsiniz. Chat odamızda bulunan bayan arkadaşları lütfen rahatsız edici hal ve hareketlerde bulunmayalım. Bayanların olmadı bir sohbet odasını kimse istemez değilmi! Şayet bu durumlarda kanaldan atılabilirsiniz. Seviyeli ve saygılı olmaya özen gösterelim.

İstek ve şikayetleriniz olursa #help kanalına girip bize bildirebilirsiniz, ataşehir sohbet odasında help kanalına girmek için /j help yazıp enter’a basınız.

Ataşehir Sohbet Odasına Katılın

Sohbet Odalarımızı Keşfedin

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ