Avcılar chat sohbet ve arkadaşlık

yorumsuz
1.434
Avcılar chat sohbet ve arkadaşlık
 

 
 
  
 

 

Avcılar bay bayan arkadaşlık chat & sohbet – cetles.com

İstanbulun avrupa yakasında yer almakta olan avcılar neredeyse istanbulun çıkışına yakın konumdadır. Avcılar kampüs de üst geçid’ten geçtikten sonra caminin yanından avcılar merkeze gidebilir ve daha aşağıya yani sahile indikçe güzelim piknik alanları ve sahili göreceksiniz, eğer gitmeyenler görmeyenler varsa ilk boş vakitlerinden gitmelerini öneririm.

Nasılmı gideceğiz?.

Çok kolay arkadaşlar avcılar istikametine gitmekte olan metrobüs hattına biniyoruz ve avcılar kampüste iniyoruz hepsi bukadar, yalnış hatırlamıyorsam avcılar kampüs’de metrobüs aktarma yapıyor sizde herkez gibi otobüsten ineceksiz aktarma yapmadan çıkacaksınız.

Daha net bir bilgi almak için ise avcılar sohbet odamıza girip daha kesin bir bilgiye ulaşabilirsiniz. Avcılar sohbet sayfamızda sohbet ve chat yapabilirsiniz avcılar’da yaşayan bay ve bayan arkadaş’lar ile arkadaşlık kurabilirsiniz, ve avcılar çet odaların’da güzel saatler geçirebilirsiniz.

Avcılar semptleri olan; Ambarlı, Avcılar, Firuzköy ve Gümüşpala’dan kanalımızın elit saygın bayan arkadaşları ile tanışabilirsiniz.

Avcılar sohbet ve bayan arkadaşlık sayfamızda bazı kurallarımız vardır:

Kanal genelinde bay ve bayan arkadaşlardan ısrarla telefon numarası istemek, facebook ve skype adresi istemek yasaktır.

Sohbet odamıza girmeden’de sayfamıza yorum yazarak bay ve bayan arkadaşlık için ilan ve duyuruda bulunabilirsiniz.

Konu hakkında yorum göndermek için buraya tıklayın

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2014

Konu hakkında mesaj gönderin