Çetleş

Avcılar chat sohbet ve arkadaşlık

Avcılar Chat & Sohbet – Cetles.com

İstanbulun avrupa yakasında yer almakta olan avcılar neredeyse istanbulun çıkışına yakın konumdadır. Avcılar kampüs de üst geçid’ten geçtikten sonra caminin yanından avcılar merkeze gidebilir ve daha aşağıya yani sahile indikçe güzelim piknik alanları ve sahili göreceksiniz, eğer gitmeyenler görmeyenler varsa ilk boş vakitlerinde gitmelerini öneririm.

Nasılmı gideceğiz?.

Çok kolay arkadaşlar avcılar istikametine gitmekte olan metrobüs hattına biniyoruz ve avcılar kampüste iniyoruz hepsi bukadar, yalnış hatırlamıyorsam avcılar kampüs’de metrobüs aktarma yapıyor sizde herkez gibi otobüsten ineceksiz aktarma yapmadan çıkacaksınız.

Daha net bir bilgi almak için ise avcılar sohbet odamıza girip daha kesin bir bilgiye ulaşabilirsiniz. Avcılar sohbet sayfamızda sohbet ve chat yapabilirsiniz avcılar’da yaşayan bay ve bayan arkadaş’lar ile arkadaşlık kurabilirsiniz, ve avcılar çet odaların’da güzel saatler geçirebilirsiniz.

Avcılar semptleri olan; Ambarlı, Avcılar, Firuzköy ve Gümüşpala’dan kanalımızın elit saygın bayan arkadaşları ile tanışabilirsiniz.

Avcılar sohbet ve bayan arkadaşlık sayfamızda bazı kurallarımız vardır:

Kanal genelinde bay ve bayan arkadaşlardan ısrarla telefon numarası istemek, facebook ve skype adresi istemek yasaktır.

Sohbet odamıza girmeden’de sayfamıza yorum yazarak bay ve bayan arkadaşlık için ilan ve duyuruda bulunabilirsiniz.

Avcılar Sohbet Platformu

Avcılar sohbet odası platformu üzerinden yeni yüzler, yeni simalar, yeni arkadaşlıklar edinmek için Cetles.com’a giriş yaparak ücretsiz ve üyeliksiz avcılar chat odasına giriş yapabilirsiniz.