Avucunuzun içindeki hatlar gelecekteki hayatınızdan haber verir

yorumsuz
1.087

Avucunuzun içindeki hatlar gelecekteki hayatınızdan haber verir

avuc-ici-hatlari-gelecegi

Kalp hattı

Kalp hattının uzunluğu kişinin sağlığında genel etkiye sahiptir. O kişinin emosiyalarını ve ilişkilerini yönetiyor. Kalp hattının uzunluğu kişinin tavrını belli etmekte önemli bir rol oynar. Kısa çizgi oldukça eqosentrik kişisel gösterirken, uzun hat sevginin oldukça fazla görmesine sahip olan kişiye aittir. Derin ve düz çizgi kıskançlığı ve suç tendensiyalarını gösterir. Eğer hat derindir ve aydındırsa, şahıs samimidir, saygılıdır ve dikkatlidir.

Genel hat

Genel hat hafızası, bilgisi, entelektüeli ve muhakeme etmeyi başarıyor. Eğer hat kısaysa, kişinin zeki ve sezgisel (algılaması olandır). Düz çizgi tamamen materyalist düzeyde yaşam şahsı temsil ediyor. Uzun ve düz çizgi mükemmel bir hafıza ile şöhretperest kişisel gösterir. Çift hat işletmeler için yetenek ile yetenekli kişisel gösterir. Eğer hat zayıf ve kısaysa, o sınırlanan entelektüel ve fakir belleği gösterir. Genel hat ayrıca başka hatlara bağlantı ile etkileyebilir.

Kader çizgisi

Kader çizgisi gayretli olan kişileri gösterir. Bu adamlar her şeyle ilgileniyorlar. Bu adamlar da doğal liderlerdir. Kader çizgisinin dalları kalkmasını ve düşmesini gösterir. Yükselen kader çizgisi ilerleme için büyük imkanlar ile başarılı karyeranı gösterir.

Hayat çizgisi

Hayat çizgisi baş parmağın ve işaret parmağının aralarında başlar. Çizgi baş parmağın etrafında geniş ayrılarak bileğe değiniyor. Bu hat uzun ömürlü, yaşama yeteneğini ve hayatın kalitesini gösterir. Uzun ve düzenli hat mükemmel denge ve sağlıklı anayasayı gösterir. Kötü hat davamlılığın yetersizliklerini gösterir. Uzun ve derin bir çizgi enerjinin ve belirli hedeflere ulaşmak olmanı gösterir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2015