Ana sayfa Çetleş Yorum Yap


Aydınlı bayanlarla chat sohbet ve arkadaşlık 

 
 
  
 

 

Aydın’dan bayanlarla sohbet edin ve tanışın arkadaş olun

Aydın’da yaşayan erkekleri ilgilendirecek makalemizde aydınlı bayanlarla sohbet edebilir, chatleşebilir, tanışıp arkadaş olabilirsiniz. Bunları yapabilmeniz için sol taraftaki sohbete giriş panelinden faydalanabilirsiniz. Nick yazan yere kullanmak istediğiniz rumuzu yazıp sunucumuzda kullanmış olduğunuz rumuz eğer şifreli ise şifre kısmınada şifrenizi yazıp girişe basarak sohbet odamıza giriş başlayacaktır. Giriş süresi 5 veya 6 saniye kadar sürmektedir.

Sola ok işareti
Sohbete giriş

Chat odamıza giriş yaptığınızda kanal genelinden kesinlikle telefon numarası, facebook ve skype adresi gibi bilgileri vermek yasak. Ancak özel sohbet yoluyla verilebilir. Güvenliğiniz açısından kredi kartı bilgilerinizi asla ama asla vermeyiniz. Bu tür oluşabilecek sorunlardan sitemiz asla sorumlu tutulamaz.

Birde aklıma gelmişken şunuda söylemek istiyorum çünkü sık sık başıma gelen olaylardan biriside sohbet kanalımıza takılan bayan arkadaşlar ile tanışıp arkadaş olan erkeklerin bazıları hatta ufaktan sevgili olunca kanala girmesini yasaklıyor. Lütfen böyle bir durum söz konusu olmasın beyler şayet duyarsam malesef kanaldan uzaklaştırmak zorunda kalacağız.

Hepinize iyi sohbetler, arkadaşlıklar dilerim.

Yorum yap!

Yorum yaz

Yazılan mesajlardan dolayı oluşacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. İp numaranız, E-mail adresiniz ve Telefon numaranız yetkili kişiler tarafından (Polis, savcı) istenildiği takdirde 3. kişilerle paylaşılacaktır.

Cetles.com’da arkadaşlık ilanı ve mesajı gönderen her kişi “5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine” ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre tüm sorumlulukları kabul ettiğini beyan eder.