İstanbul Arkadaş Arama

Bayan arkadaş bulma

Bayan arkadaş bulma amaçlı yazıyorum, gerçekten sevebileceğim ve evlenebileceğim samimi bir bayan arıyorum. 34 yaşındayım. 1.86 boy 88 kilodayım.

Adı: Ömer

Yaş: 34

Boy: 1.86

Kilo: 88

Ten: Buğday

Göz: Ela

Medeni hal: Bekar

Selam ben Ömer. Bayan arkadaş bulma amaçlı bu ilanı azıyorum. 34 yaşında 186 boy 88 kiloda buğday tenli ela gözlüyüm lise mezunuyum hiç evlenmedim alkol ve sigara kesinlikle kullanmam benimle beraber olacak bayanın da içmesini istemem yalanı ve gıybeti sevmem her zaman dürüstlükten yanayım ailemle istanbul da yaşıyorum aslen giresunluyum aşık olup gerçekten sevebileceğim ve evlenebileceğim samimi bir bayan arıyorum

İstanbuldan Arkadaş arayanlar

Aradığın bayan arkadaşı bulmak, tanışmak ve arkadaş olmak için üye olmadan arkadaşlık ilanı vermeyi denemelisin. Kendini yeterince tanıtan bir ilan oluştur, iletişim bilgilerini gir ve en kısa sürede bir kadın arkadaşla ciddi arkadaşlık kur. Sen ne zaman ilanını kaldırmak istersen bize buradan yazabilirsin.

Bayan arkadaş bulma

Arkadaş bulmak için ilan gönderenler, mesaj yazanlar 18 yaşını doldurduğunu ve Gizlilik politikasını okuyup, anladığını onaylamış sayılır.

Bayan ve erkek arkadaş bulmanın yolları

Bayan ve erkek arkadaş bulmanın yolları, yöntemleri hakkında bilgi almak isteyenler makalemizi okusunlar. Üye olmadan ve ücret ödemeden …

İlgili İlanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu