Bayan chat odaları


Çetleş

Bayanlarla Chat Yapabileceğiniz Sohbet Odaları

Bir erkeğin kendisine yapabileceği en büyük iyilik bir bayanla tanışıp arkadaş olmak bu arkadaşlığı ilerlete bildiği kadar ilerletip ciddi bir arkadaşlık kurmak “AŞK” yaşamak istediği aşikardır. Ama bayanlar erkeklere nazaran bu konularda daha ağır başlı olmak zorundadırlar ve öyledirler. Tanışma aşaması olsun, çıkma teklifinin aşaması olsun ince eleyip sık dokurlar. Birde hep zorluk çıkararak kıymete binmeyi severler. Ama erkek için zor olan bu aşama atlatıldığında ve karşısındaki bayanın güvenini kazandığında nerde o zor bayan. Tabiri caizse yelkenler fora. Bu seferde erkek vurdum duymaz olur bayan ise bu ilişkiyi ayakta tutabilmek adına çabalar.

Bu hep böyle olmuştur. Ama eğer karşısındaki erkek bayana kör kütük aşıksa, deli gibi seviyorsa bayan için bulunmaz bir veli nimettir. Parmağınızda rahatlıkla oynatabilirsiniz. Burda erkeklere lafım şudurki. Her nakadar sevsenizde, her ne kadar aşık olsanızda fazla belli etmeyin.

Bayan chat odalarımızda saygın bayanlar ile saygın bir şekilde chat yaparak bayan arkadaş tanımanızda sitemiz sizlere öncülük etmekten memnuniyet duyacaktır. Sizlere sunduğumuz bu hizmeti lütfen en güzel şekilde değerlendiriniz. Bayanlarla Chat odalarında bayan arkadaşlarla yazışmanız sistem tarafından otomatik kayıt altına alınarak kullandığınız her kötü laflar, küfürler, reklamlar vs vs size kanalda barınmanıza engel olacaktır.

[button color=”red” size=”small” link=”https://www.cetles.com/sohbet/” icon=”” target=”false”]Bayanlarla Mobil Chat[/button] [button color=”red” size=”small” link=”https://www.cetles.com/cet-yap” icon=”” target=”true”]Bayanlarla Masaüstü Chat[/button]

Bir bayana iş hayatında, sokakta, sinemada nasıl davranıyor iseniz bayan chat odalarımızdada aynı şekilde davranmanız gerekmektedir. Aksi takdirde kanalda bizimle geçinmeniz zor olucaktır.

Bu konu hakkında yorum yap!

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ