Bayan telefon arkadaşı arıyorum

Yazar 5 Yorum 0 Görülme
Bayan telefon arkadaşı arıyorum

Bayan Telefon arkadaşı arıyorum. Ben kerim 24 yaşında istanbulda yaşayan 1-79 boyunda 72 kiloda  yakışıklı  bekar olan bir erkeğim.

İsim: Kerem

Yaşı: 24

Yaşadığı yer: İstanbul

Boy: 1.79

Kilosu: 72

Medeni durumu: Bekar

ben kerim 24 yaşında istanbulda yaşayan 1-79 boyunda 72 kiloda  yakışıklı  bekar olan bir erkeğim. Bayan Telefon arkadaşı arıyorum sonrası ne gösterir bilinmez gönül ister ki aşık olalım, aşkı yaşayalım ciddi bir arkadaşlık olsun. Telefon arkadaşı olmak isteyen bayanların tanışma tekliflerine açığım.

Bayan telefon arkadaşı arıyorum

Telefon Arkadaşı Arıyorum Diyenler

Erkek arkadaş arıyorum telefon numaram ile kısa sürede arkadaş bulmak istiyorum düşüncesinde olanlara üyeliksiz hizmet sunuyoruz. Tel arkadaşı arıyorum diyorsanız ve aradığınız aşkı, sevgiliyi hala bulamadıysanız hiç dert etmeyin. Cetles.com da üye olmadan kolay şekilde arkadaş arayışınızı gün boyunca sürdürebilirsiniz. Mesajlaşacak arkadaş bularak hoş bir birlikteliğin ilk adımlarını sitemiz üzerinden atmayı sağlayabilirsiniz.

Etiketler

5 Yorum

  1. Merhaba ben Mert A Yaşım 35 Gerçek anlamda mutluluk huzur dolu bir hayatı paylaşmak için buradayım
    Ciddi ömürlük olmasını istediğim mutluluğu huzuru ve aşkı arıyorum

  2. Ben uğur yaşım 24 şarisin hoş bi beyfendiyim hanımefendilerin mesaj atmalarını veya aramaları bekliyorum emin ol pişman olmayacaksın

  3. Slm ben evren 34 yaşındayım engelliyim hiç yürüyemiyorum bir evlilik yaptım çocuğum yok ailemle amasya da yaşıyorum özel ihtiyaçlarımı muhabbet kuşu üretimi yapıyorum engelliyim diye ayırt etmiyecek dul bi bayanla evlenmek istiyorum allah korkusu olsun yeter

Yorum yaz

Önemli Uyarı: Mesaj gönderirken lütfen ahlaki değerlerimizi koruyalım. Kısa mesaj yazmayalım. Ayrıca kendinizi yeterince tanıtmaya çalışın.