Bayanlarla çet

yorumsuz
2.942
Bayanlarla çet

Bayanlarla çet yap, çetleş

İnsanlar yoğun geçirdikleri yorucu bir günün ardından evlerine geldiğinde hiçbir şey yapmaya gücü kuvveti kalmıyor. Genellikle yedikleri yemeğin ardından günün değerlendirmesini bile ailesi ile yapamadan kendisini televizyonun başında buluyor.

Televizyon demek bir dizi izlemek demek çünkü tüm ulusal kanallarda bilindiği üzere her gün aynı saatlerde başlayan diziler var. Bu diziler genel anlamda akşam saat 8 gibi başlayıp gece de 11 kadar devam eden ve insanların genellikle tüm akşamını ellerinden alan durum haline dönüşüyor.

Bir dizi izlemeye başladığınızda akşamınız tamamen çöpe gidiyor denebilir çünkü o dizinin arada giren reklamları ile birlikte neredeyse üç saatiniz elinizden alınıyor. İnsanlar bu duruma çok normal gözle bakarken aslında çok hatalı ve sorunlu bir davranışın içinde olduklarının farkında değiller. Çünkü bu tip bir yaşam tarzı ile mutlu olmanın imkanı yok.

Bunun aksine kendinize zaman ayırmak için daha kısa sürelerde internet üzerinden sohbet konusunu ele alırsanız mesela bir akşam internete girip arama motoruna Bayanlarla tanışmak için Bayanlarla Çet yazarsanız ve ardından bir süre sohbet edip gerçek yaşantınıza dönüp hem deşarj olmuş bir şekilde hem de ailenize vakit ayırarak çok daha güzel bir iş yapmış olursunuz. Unutmayın arama motoruna girip bayanlarla çet veya bayanlarla çet yapmak istiyorum yazıyorsunuz ardından da bir saat kendinize ayırıp arkadaş sahibi oluyorsunuz. Mesaj gönder

Bayanlarla çet odamıza girmekte bağlantı sorunu yaşıyorsanız Chat odasına bağlanamıyorum bağlantısını kullanarak sebebini öğrenebilirsiniz.

CHAT ODASINA GİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2014

Konu hakkında mesaj gönderin