Anasayfa / Çetleş / Bayanlarla muhabbet etmek istiyorum

Bayanlarla muhabbet etmek istiyorum

Bayanlarla muhabbet etmek istiyorum diyenler

Eğer sorununuz karşı cinsle konuşurken sıkıntı çeken, çekingen olan bir adam iseniz, yalnız değilsiniz. Sarışın bayanlarla muhabbet, güzel bayanlarla muhabbet, bekar bayanlar ile muhabbet ve hatta evli bayanlarla muhabbet ederken sıkıntımı çekiyorsunuz.? Birçok erkekler sadece zaman çekici kadın varlığında temel konuşmaları nasıl unutmak, ve onun yüzünden acı. Eğer, hiç onu bugüne kadar bir şans ayakta unutmak için çekici konum bir kızla iyi bir görüşme olamaz varsa. Kızlar tarih sizi onlar konuşurken rahat değilseniz olmaz, bu yüzden daha iyi bir dater olmak için iyi konuşma becerilerini olması önemlidir. Burada çekici bir bayan ile bir konuşma başlatmak akılda tutmak için birkaç ipucu.

Bu Ortak Konuşma Konu ile başlayın
Eğer çekici bir kız ile bir görüşme varsa, herhangi bir diğer konuşma gibi başlayacak. Hareketli şeyleri tutmak için bu ortak konuşma konulara sopa.


Aile
Arkadaşlar
Hobiler
İlgi Alanları
Özlem
Bunu size kemer altında bazı deneyime sahip önce diğer kişilerle bu şeyler hakkında bir milyon kez konuştuk. O da onlar hakkında sorduğunda aynı bu konular hakkında ilginç cevaplar var unutmayın. Konuşma konular hakkında hatırlanması gereken bir diğer önemli şey negatif veya saldırgan bir şey kaçınmaktır. Hastalıklar, ölüm, ya da kürtaj, eşcinsel evlilik ve din gibi kutuplaştırıcı konuları konuşurken önlemek için deneyin.

Sen Tarih istediğim birisi gibi onunla konuşmak, bir arkadaş gibi değil
Eğer değilseniz aşırı güzel ve o sadece senin arkadaşın gibi ilgilendiğiniz bir kızla konuşmak, sadece onun arkadaşı olmak bitireceğiz. Çocuklar bir sürü bir kızla iyi bir ilişki kurmak eğer onlar sonunda onları bugüne kadar mümkün olacağını düşünüyorum, ve onlar ne zaman şaşırmış olan korkunç arkadaşı bölgesinde sonuna kadar . Peki yerine çok dostu olmanın hata yapma, sen tarih istediğiniz biri gibi onunla konuşmak emin olun. Konuşma biraz flirty ve cinsel olsun izin korkmayın. Bu aşırı flört ya da cinsel olmamalı ya da belki çok güçlü dökülmek , ama çok sıkıcı olmaktan bir katil. Eğer o arkadaş daha var sanki onunla konuşmak istiyorsanız, bu önemli ipuçlarını unutmayın:

Hep onunla aynı fikirde değilim
Bir kaide üzerinde onu koymayın
Onu konuşma hakim izin vermeyin
Onun seni kesme veya üzerinden konuşmak izin vermeyin
Bunları yaparken size güç ve güven var ve onun tarafından korkutmak değil ona gösterecektir. Bunlar o Eğer partner değer konum olup olmadığını gördüğü gibi ona iletmek için tüm önemli şeyler vardır.

Eğer sorun konuşma sırasında kızlarla flört yaşıyorsanız, onları sadece orada burada biraz kızdırmak. Hayatta onun hedefleri ne, onu sormak ve o söyleyecek bir şey varsa, şakacı bu konuda ona zor anlar verebilir. O yıkanmış çocuk grubu ile bir saplantı varsa, şaka o yeni müzik dinlemek gerekiyor söyle. O bir garip alışkanlığı veya cilvesi varsa, şakacı sen onun deli olduğunu düşünüyorum söyle. Eğer kız ile flört ve hafifçe onlara açık uçlu konuşmaları olan ve bunu yaparken onları tarih istiyorsanız hayati önem taşımaktadır onların düğmelerini itmek pek çok yolu vardır.

Sizin Çevre Veya Onun hakkında bir gözlem yapmak
Çevresi ya da konuştuğunuz kız hakkında bir gözlem yapma hareketli bir konuşma tutmak için kolay bir yoludur. Başkalarının ve görmek şeyler bol bir ortamda iseniz özellikle yararlı olur. Parklar, barlar, partiler, ve restoranlar da herhangi bir konuda kolay gözlem ve yorum yapmak için sıcak yatak bulunmaktadır. Eğer çevreleyen hakkında söylenecek şeyler biterse, her zaman giydiği ya da nasıl o görünen şey üzerinde yorum yapabilirsiniz. Burada başlamak için birkaç şunlardır:

Burada gıda hatırlatıyor …
Burada kalabalık oldukça kalça
Ben elbise / çanta / kolyeyi seviyorum çünkü …
Sizin parfüm inanılmaz kokuyor
Onu etkilemek için çok zor deneyin etmeyin
Onları etkilemek için onlar hakkında harika bir kız her şeyi söylemek zorunda gibi adamlar bir sürü hissediyorum. Bu, pek çok kızlar için kapalı büyük bir dönüş sonsuz palavra yol açabilir. Bir altın arayıcısı tarih umuyoruz sürece, araç veya ev ne kadar para kazanmak ya da ne kadar güzel söz yok. Mütevazı olun ve onu size kendisi hakkında daha fazla bilgi sağlar. Onu etkilemek için çok zor deneyin ve aniden sen ne kadar büyük onu söyleyebilirim böylece konuşma konuları değiştirirseniz, o sonunda ilgisini kaybeder ve seni geçmek gerekir.

İlginç Bir Yaşam Hayali kurun
Eğer bütün gün evde kalmak ve tv izlemek ama bir şey yapmıyoruz ve serbest zaman internette sörf Eğer hakkında konuşmak için daha ilginç deneyimlerini ve hayat hikayeleri var, bu yüzden bazı değişiklikler yapmak gerekir. Eğer evden uzakta daha fazla zaman harcama başlayabilirsiniz birkaç yolu:

Üzerine atın yeni bir hobi
Yeni insanlarla tanışmak ve sosyal çevrenizi genişletin
Bir sınıf almak
Egzotik yerlere seyahat
Başlangıç ​​çalışma dışarı
Mevcut arkadaşları ile sosyal toplantılar başlatın
Iş dışında arkadaşları ile vakit geçirmek
Bir kulüp katılın
Bunları yapmaya başlarsanız, ile hakkında konuşmak için daha gerekecek tanışmak kızlar . Bu neden önemli olduğunu nedeni çekici kızlar genellikle bir çok seçenek var ve sizin yaşam ile ilginç bir şey yapmıyoruz, onlar adamlara bulacaksınız olmasıdır. Yani kanepe veya bilgisayar sandalye almak ve evinizin dışında daha ilginç şeyler yapmaya başlayabilirsiniz.

Bayanlarla muhabbet odamız hakkında yorum yap!

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Bir mesaj mevcut

  1. bulentsimsek

    Merhaba ben Istanbul dan bulent yasim 42 duzgun seviyeli bir bayanla tanismak istiyorum 0 560 34 29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir