Bayanlarla tanışma sitesi

yorumsuz
1.693

Bayanlarla tanışma sitesi
 

 
 
  
 

 

Bayanlarla tanışma sitesi

Tanışma sitesi de olur mu diyosunuzdur değil mi ? Tabiki olur neden olmasın. Tanışmayı mı bilmiyorlar diyeceksiniz ama hayır elbette tanışmayı bilir her insan arkadaşlar. Fakat ilk tanışırken yani tanışmada ilk kelime merhaba daha sonra nasılsın denilir değil mi daha sonrada kişi her bir soru sonucunda karşısındaki kişiye daha çok yakınlaşır ve artık konuşmada sohbet etmede bir sıkıntıya düşmeden rahatca konuşabilir hatta ilerleyen zamanlarda bile kişiler dertlerini bile birbirlerine anlatırlar.

Çünkü artık kişi alışmıştır karşısındaki kişiye değil mi ? İşte bunların rahatça olabilmesi için kişinin heycan yapmaması rahatca sohbet etmesi gerekiyor. Tabi demek istediğim bunu her insan yapamayabiliyor. Heycanından eli ayağına dolaşıyor, nasıl davranacağını klavyede ne yazacağını hiç bilmez. Bu aslında çok heycan yapan arkadaşlar için geçerlidir yani bunların olabilmesi için kişi oldukca çok fazla heycanlı olması gerekiyor.

Tabi bu kadar heycan da olmaz arkadaşlar. Kişi konuşurken yani tanışırken hiç heycan yapmaması gerekiyor çünkü unutmayı ki karşınızdaki kişi de bir arkadaş bir dost aramaktadır ve bu ayıp bir şey değildir. Bay arkadaşlarıma buradan sesleniyorum… Arkadaşlar hiç heyecan yapmadan rahat rahat konuşmanızı yapın. Herkez insan ya 🙂 korkmayın ve de azcık cesur olun değil mi ama ? Zaten tanışma bittiğinde sohbete sıra geldiğinde konuşacağınız şeyler ağzınızdan hemencecik dökülüverir siz farkında bile olmazsınız. Bayanlarla tanışma sitesine buyrun ve hiç heycan yapmadan istediğiniz bayanla sohbetinizi yapın arkadaşlar.Bol sohbetler diliyorum sizlere.

Bu konu hakkında yorum yap!

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2014