Bayanlarla tanışmak istiyorumAna sayfa / Arkadaşlık / Bayanlarla tanışmak istiyorum

Bayanlarla tanışmak istiyorum diyen yalnız kalplere istinaden bu yazımızı oluşturuyoruz. Kalp ritminizi değiştirecek bir bayanla arkadaş olmak için ilanınızı hemen oluşturun.

Bir bayanla tanışmak istiyorsanız işiniz zor demektir. Tanışma aşamasında olan bayanların çoğu genelde olumsuz cevaplar verirler. Bunun sebebi de kendilerini normal olarak ağırdan satmalarıdır. Söz konusu eğer bir tanışma muhabbetiyse bunun ilk adımını erkek atmalıdır ve doğal olarak kadınlarında ilk etapta hayır cevabını vermeleri gerekir. Zaten ilk etapta kabul ederse erkeğin bayana duyduğu heyecan ortadan kaybolur ve bayan için eksi bir puan olabilir.

TANIŞMA MESAJI GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

Aslında erkelerin çoğu da bir bayanla tanışma teklifi yapamaz. Bunun nedeni de utangaç olmaları ve korkularıdır. Bu yüzden bayanlarla tanışmak istiyorum diyenler genellikle arkadaşlık sitelerini tercih ederler. Çünkü sanaldan tanışmak yazışmak konuşmak daha kolay ve korkusuzdur. Şuan “CetleS.Com” sitemizde bayanlarla tanışmak istiyorum diyenler bu yazımı okumaktalar ve bayanlarla tanışmak için önlerinde yalnızca 2 işlem kalıyor.

Bir Bayanla Tanışmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

  1. Birinci işlem mesaj yollamak. Tıkla kendini tanıt
  2. İkinci işlem ise arkadaşlık ilanı vermektir. Üye olmadan ilan vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ciddi Bayanlarla Tanışmak İstiyorum

Arkadaşlık sitemizde ciddi bayanlarla tanışmak için kendinizi en iyi şekilde ifade etmeniz yeterli olacaktır.  Mesajınıza veya ilanınıza yalan yanlış bilgiler asla vermeyin. Son olarak ne zaman ilanınızı ve mesajınızı kaldırmak iterseniz buraya tıklayın.

Bayanlarla tanışmak istiyorum

Bayanlarla tanışmak isteyenler5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*