Bedava ortam kurmak için chat sohbet odaları


Çetleş

çet

Ortam chat, ortamcıların sohbet odaları burada!

Ortam nedir? Neden insanlar ortamı iyi olan meskenleri seçerler peki? ortamı kötü olan sohbet mekanları niye tercih edilmez.?

Evet arkadaşlar gel gelelim ortam sohbet odamızı tanıtmaya. Ortam demek belirli sayıda bir topluluğun devamlı aynı yerde bir araya gelerek oluşturduğu bir gruba ortam da diyebiliriz. Bu ortama dışarıdan gelenler dahil olmak isteyip ortama katılmalarıyla büyüyen ve güzelleşen kalabalığa da ortam adı verilir.

Genel de sohbet sever insanların ortamı güzel ve göze hoş gelen web siteleri ni tercih ettiğini görmekteyiz.

Ortamı kötü olan bir chat sitesine giren misafirler kendileri ile ilgilenmediğinde ortamın iyi olmadığını, yalnız kendilerini düşünen bencil insanların olduğunu düşünerekten sohbet sitelerini terk ederler.

Aslında erkekler daha çok ortamın güzelliğinden ziyade girdikleri sohbet sitesinde bayan sayısı az olduğunu görünce daha selam sabah vermeden kanalı terk ederler. Bence bu olay çok yalnış. Evvela sohbet kanalının bulunduğu ortamı, takılan insanların ne derecede iyi olduğunu anlayıp dinlemeden kanalı terk etmelerini kesinlikle tasvip etmiyorum.

Ortam sohbet odamıza girip, ortamı gözden geçirmenizi öneririm. İyi sohbetler.

Yorum yap!

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

1 Mesaj

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ