Bekarlarla sohbet etmek isteyenler


Çetleş

Bekar arkadaşlarla sohbet edin, tanışın, kaynaşın

Eskiden bay veya bayanların evlenme yaşı 15 ile 20 yaş arasındaydı evet yalnış duymadınız gözlerinize inanmıyorsanız annenize babanıza sorabilirsiniz. Bundan 30 sene önce veya daha fazla zamanlarda evde 16 işe 20 yaş arasına gelmiş kız veya erkeklerin artık evlenme vakti geldi diyip o yaşlarda evlendirilirdi. Hatta erkek askere gider askerde oğlu veya kızı olduğunu öğrenirdi.

Ama artık günümüzde böyle örnekler yok denecek kadar azaldı yani evlenme yaşı 30 küsürlere dayandı. Ne kadar iyi veya kötü bilemem ama gerçek bu. Bekarlarla sohbet odamızda 40 küsür yaşlarında bekar arkadaşlarımızıda rastlarsanız hiç şaşırmayın derim.

Aslına bakarsanız bekar kalma nedenlerin başındada geçim sıkıntısı yer alıyor veya kız tarafının ev, iş ve arabalı biri olmasını istemesindende kaynaklanıyor. Şimdi kızlar buna sinirlenip ne alakası var efendim diyordur ama öyle öyle gerçeği saklayamayız. Ancak şuda var bir erkek ve kız birbirlerini çok severse ozaman bunlar istenmez fazla aranmaz.

Lakin görücü usulü birinin kapısını kız istemek için çalarsanız ilk sorular evi varmı, işi varmı, arabası varmı, varmı oğlum varmı yandık valla.

Neyseki bekar sohbet odamızda bekarlıktan kurtulmak için ümit ediyorum kendinize göre bir eş bulup fazla istekleri olmadan bu işin sonunu hayırlıya bağlarsanız.

Bekar arkadaşlara Mesaj Gönder!

CHAT ODASINA GİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ