Beleş chat çet sohbet ve muhabbet odaları


Çetleş

çetleşme

Beleş chat yapabileceğiniz sohbet ve çet odaları

Öncelikle şunu belirtmek ihtiyacı duyuyorum kendimde.
Beleş nedir ve nedemektir; olurya yani belki bilmeyenler olur içimizde. Beleş demek bedava, parasız, ücretsiz demektir arkadaşlar. Birnevi karşılıksız yani. Beleş chat odamız sizlere ne gibi hizmet sunacaktır onuda açıklıyım hemen. Beleş çet sohbet odaları’mız siz misafirlerine hiç bir şey talep etmeden ( Rumuz & Nick ) haricinde sohbet yapabilmenizi zağlamak amaçlı, yeni yeni insanlarla ücretsiz bedava erkek ve bayanlarla tanışıp arkadaş olabilmeniz adına sizlerin hizmetinde olan bir chat sitesidir.

Beleş türkçede bedava yerine kullanılan kısaltma halini almış bir kelimedir.

İsveç dilinde ; Beleth
Yunanca da; Μπέλες
Almanca da ; Es ist kostenlos
Fıransız cada; C’est gratuit
Macar cada; Ingyenes
Rusca da; peşkeş
İtalyan cada; È gratis

Gibi anlamlara gelen beleş kelimesi bizimde hayatımızda sık sık kullanıldı için google aramalarında bile yerini aldı. Mesela konumuzla ilgili aramalar şunlardır; beleş chat, beleş sohbet, beleş çet çetleşme, beleş muhabbet, beleş chat siteleri, beleş sohbet odaları, beleş chat yap gibi insanların aradığı aramalar mevcuttur.

Şunuda size söylek istiyorum arkadaşlar sohbet ve chat sitelerinin hepsi ücretsiz beleştir. Yalnız arkadaşlık siteleri, aşk siteleri gibi siteler ücretlidir. Bu konuda içiniz rahat olsun.

Son olarak ta sohbet siteleri ile yeni yeni haşır neşir olan arkadaşlarımızdada şöyle bir takıntı var. Beleş sohbet odalarına girince internet faturalarına ekstra ücret geleceğinden endişeleri oluyor. Hiç şüpeniz olmasın arkadaşlar. Sohbet chat odalarına rahat rahat girip çıkışınızı yapabilrsiniz bu sağdece internetinizin limitinden düşücektir ve çokta az bir limit aşımı olmaktadır. Zaten interneti sınırsız olanlar için hiç bir endişe olmasın sabah akşam chat odalarında bulunsanızda sizden hiç bir kimsenin ek ücret alma lüksü yoktur ve olamazda.

Bu konuda kafanıza takılan soru ve sorular varsa bize yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. En kısa süre zarfında size geri cevap verilecektir.

Yorum yap!

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

1 Mesaj

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

  • Merhaba ben omer benim istegim sohpet etmek yas onemli degil ama sadece lutfen bayanlar arasin 0 834 04 04 rica ediyorum sadece bayanlar dertlesecek konusacak birisi bir telefon kadar uzagim

Yaşadığın Şehri Seç ↆ