Beylerle sohbet ve tanışmak

yorumsuz
1.049

Beylerle sohbet ve tanışmak
 

 
 
  
 

 

Beylerle sohbet ve tanışmak isteyenler

Beylerle, beyfendilerle sohbet odamıza hoş geldiniz! Chat odalarında beylerle, beyfendilerle sohbet ederek hemde beylerle tanışmak istiyorum için hemde arkadaş olmak fırsatı elinizde.

Hiç sırasında hakkında konuşmak için ne takılıyorum konuşma ? Hakkında konuşmak için ne biliyor musunuz? Instant Messenger üzerinde saatlerce konuşurken veya bazen MSN veya IRC veya beylerle chat olarak adlandırılan bir adam tutmak için bazı yollar bulmak.

Lütfen konuşma daha informal ve rahat olun. “Hi” Seç “hey” yerine. “Ne oldu?”? “Nasıl gidiyor”, ona sor, veya. Sana aynı şeyi sorarsa o ona donuk bir izlenim verecektir çünkü, “aynı” deme. O aptal olsa bile, ona gün hakkında bir şey söyle. (Bir çıkmaz konuşma yapabilir ‘hiçbir şey’ demek.) Bu onu güldürmek ve iyi bir mizah duygusu olduğunu düşünürdüm!

Kasvet asla kötü bir gün yaşadım yapmaktan hoşlandığını söyleme -. Azından ilk sohbet olarak kaydetmek, o daha iyi onu bilmek kadar. Aksi takdirde, kasvetli ve sıkıcı kapalı gelebilir.

Kendinize bir web kamerası alın. Gerçekten kim ona göstermek ve onu almak. Bu ona konuşmak için bir şey verir, ona verir sadece hakkında konuşmak şeyler . Sen şimdi onu odasında veya kendiniz hakkında bir şeyler gösterebilirim. O da bir tane varsa izleyebilirsiniz eğer o teklif etmezse, sormak. Çok fazla maruz kalmaması için dikkatli olun!

Ona kısa cevaplı sorular sormaktan kaçının. Gibi sorular “bu filmi gördün mü?” bunlardan biridir. Cevap Evet veya Hayır olacaktır. Bu çok kısa. Ayrıntılı ve şöyle der: “Bu film oldukça iyi görünüyor. Ben bazen bunu görmek istiyorum.” Bu sizin hem de yeni bir konu verebilir. Dedi her şeyi cevap unutmayın.

Beylerle sohbet odamız hakkında yorum yap!

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Temmuz 2014