Beylikdüzü chat sohbet çet ve muhabbet odaları

yorumsuz
1.757
Beylikdüzü chat sohbet çet ve muhabbet odaları
 

 
 
  
 

 

İstanbul beylikdüzü chat sohbet – cetles.com

Artık istanbul o eski istanbul değil, her köşesinde çöp yığınları, suların elektiriklerin sık sık kesildiği istanbul yok artık, hava kirliliğinden nefes alamadığımız istanbul eskiler iyi bilir bu günleri haksızsam haksızsın diyin arkadaşlar. Tabi ozamanlar teknolojide az dı, insanlar sohbet edebilmek için kahveye, cafeye, ne bilim işde bi ortam oluşması lazımdıkı bir bayan arkadaşla veya bi hemşerinle sohbet edebilesin.

Şimdi öylemi ama insanlarla iletişimi zayıf, diyalog kurmayı beceremeyenler bile artık teknolojinin sayesinde herbiri uzman oldu tabi bunların içine bende dahilim : )

Arkadaşlar artık internet denen bi gerçek var ve bu internetin içinde bizim sitemiz olduğu gibi chat sohbet siteleri var. Beylikdüzü için kurulmuş bir çet odası var.

Beylikdüzünde ikamet etmekte olan bay ve bayan arkadaşlar size sesleniyorum. Sohbet odamıza girip beylikdüzü semtleriden yani Gürpınar dan, Kavaklı dan, Merkez Köyler den ve Yakuplu’dan bay ve bayan arkadaşlarla chat edip arkadaş olma şansınız var bunu biliyormuydunuz.?

Beylikdüzü sohbet ve çet sitemize tüm sohbet severleri bekliyoruz.

Konu hakkında yorum göndermek için buraya tıklayın

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2014

Konu hakkında mesaj gönderin