Bir erkeğin seni sevmediğini nasıl anlarsın? Çok kolay

Kadın

Kadınların çoğu, erkeklerin sevgisinden bahsetmeyi sevmediklerini, sevgilerini belirli eylemlerle ifade ettiklerini söylerler. Öyleyse eğer sevdiğiniz birinin sizi sevip sevmediğini anlamak istiyorsanız, o zaman dikkatinizi karşı cinsin sözlerine değil, duygu ve eylemlerine vermelisiniz. Bu konuda size yardımcı olmaya çalışacağız.

Senin için bir takım hediyeler alıyormu?

Erkekler size ait olduklarını göstermek amaçlı bir takım hediye alıp verirler. Erkekler duygularını hediye yoluyla ifade etmeleri daha kolaydır ve bu hediyeler ucuz yada pahalı olabilir. Sonuçta hediyenin fiyatı önemli değil, size gösterilen değerin ta kendisi. Gerçekten seven her erkek memnun etmeye isteklidir.

Görüşlerinize saygı duyuyor ve dinliyor mu?

Eğer bir erkek sizi gerçekten seviyor ve saygı duyuyorsa, seni her zaman dinleyecektir. Baş başa iken yada toplum içersinde ağzınızdan çıkan her cümleye dikkatini veriyorsa ve cevaplıyorsa bilin ki o erkek size değer veriyor ve seni seviyordur.

Dertleşmeye hazır mı?

Sevdiğimiz zaman, sevdiğimiz kişi ile sevincimizi paylaşmaya hazırız. Bir kişi sizin için endişelenirse, sorunlarınızla ilgilenir ve onları çözmeye hazırsa, gereksiz biri olmadığınızın göstergesidir. Sorunlarınızı sizinle paylaşması ve kendi hayatı hakkında anlatım sergilesi iyidir.

Yukarıda bahsettiğimiz 3 başlık altında yer alan açıklamalarda size uygun yaklaşımlar mevcutsa tebrikler. Hem seviliyorsunuz hemde onun için değerli birisi haline gelmiş bulunmaktasınız. Eğer hiç birinin sizinle uzuktan ve yakından alakası yoksa aman dikkat. Sadece sizden faydalanmak adına arkadaşlık yapıyor olabilir.

1 Mesaj

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ