Bir Erkeğin Size Kur Yaptığının İşaretleri

Kadın

Bir Erkeğin Size Kur Yaptığının İşaretleri

Etrafınızda bütün gün vakit geçirdiğiniz erkekler, zamanla size karşı bazı duygular besleyebilirler. Bunlar bazen iş yerinde, arkadaş ortamında bazen de herhangi bir restoran da bile karşınıza çıkabilir. Başlarda yanınıza arkadaş sıfatıyla yaklaşırlar. Ancak zamanla bu arkadaşlık duygusal anlamda ilerlemeye başlar. Sizden hoşlanan bir erkek duygularını saklayamaz ve kur yapma yoluna girer. Elbette vücut dilini anlamak her zaman kolay olmuyor. Ancak birkaç ufak ipucuyla bir erkeğin size kur yaptığını anlamanın yolu var.

Bakışlar: Her şey etkileyici bir bakışla başlar zaten. Sizden hoşlanan bir erkek emin olun gözlerini sizden alamayacaktır. Gözlerinizin içine anlamlı ve uzun uzun bakan bir erkek görürseniz size kur yaptığından emin olabilirsiniz. Eğer sizde ondan hoşlanıyorsanız bakışlarınızla karşılık vermelisiniz.

Gülümseme: Sizi her görüşünde gülümseyen, yüzüne mutluluk saçılan bir erkek sizden fena halde hoşlanıyor olabilir. Çünkü insan hoşlandığı ve sevdiği birini görünce yüzünde gülücükler açar, mutlu olur. Gülümseme en önemli kur yapma yollarından biridir.

Utangaçlık: Erkekler kolay kolay utangaçlık belirtisi göstermezler. Kadınlara göre bu konuda daha sakindirler. Eğer utanan ve yüzü kızaran bir erkek görürseniz size duygularını açmak istiyor olabilir. Sizde ondan hoşlanıyorsanız ona yakınlık göstererek utangaçlığını yenmesini sağlayabilirsiniz.

Sakarlık: Kur yapan bir erkek karşısındaki kadına kendini ispatlama çabasına girer. Her konuda kendini en iyi göstermeye çalışması onu gereksiz heyecanlar yapmaya zorlar. Sonuç olarak heyecandan eli ayağına dolaşır ve türlü sakarlıklar yapar.

Espriler: Espri yapmak çoğu erkeğin kız tavlama yöntemdir aslında. Çoğu kadının da esprili erkeklerden hoşlandığı göz önünde bulundurulursa işe yarayan bir yöntem olabilir. Eğer etrafınızda sizi sürekli güldürmeye çalışan esprili bir erkek varsa bu size kur yaptığının göstergesidir.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç