Bir kadının çantasında neler olmalı

Kadın

kadin-arkadas Bir kadının veya bir bayanın çantasında neler olması gerektiğini erkeklerde hemen hemen tahmin edebiliyor. Günümüzde erkeklerin bilmediği hiç bir şey kalmıyor aslında değil mi arkadaşlar 🙂 İnternet aracılığıyla kadınlar hakkında bir çok şeyi merak edilip bakılıyor ve erkeklerin bilmediği hiç bir şey kalmıyor böylelikle. Özellikle bir erkeğin evlendikten sonra tamamen kadınlar hakkında her şeyi öğrenmiş oluyor.

Bir bayanın çantasında neler vardır : öncelikle makyaj malzemelerinden oluşan küçük bir çanta, ıslak mendil(özellikle bebeği olan bayanlarda bu mutlaka vardır ), selpak, küçük bir ayna, özel günlerinde kullandıkları ped, şahsına ait cüzdanı ve bir çok küçük tokalar bir bayanın çantasında olması gereken veya da bu saydıklarımın daima çantalarında bulunan şeylerdir. Evli bayanların çantalarında hatta bu saydıklarımdan da daha çok şey vardır. Çünkü bebekleri olduğu için hemen hemen gerekli gereksiz bir sürü şeyi çantalarında bulundururlar. Ne olur ne olmaz hesabı anlıcanız 🙂

Bayanların Çantasında Neler Olmalı

Siz de bayanların çantalarında olması gerekenleri merak ediyorsanız ki her kadın karşı taraftaki bayanın çantasında nelerin olduğunu merak eder 🙂 Kıskançlık denen mahluk insanın içini kemiriyor ve onun varda benim niye yok deyip kendi kendini paralayıp durur. Bu yüzdendir ki her bayan muhakkak merak eder. Bunları siz de merak ediyorsanız gelin sohbet sayfamıza tanıştığınız bayanın çantasında olup sizin çantanızda olmayan ne varsa sohbet ederek öğrenin.

Aynı kategorideki başlıklar

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ