BİR YASTIKTA UYUYALIM

Yorum Yap 6 Görülme
BİR YASTIKTA UYUYALIM

Bir yastıkta uyuyalım ne dersin? Herkese selamlar adım Ahmet aslen Orduluyum ama bursa İnegöl de hayatımı devam ettiriyorum. 47 yaşındayım 167 boyundayım 70 kilodayım.

Adı: Ahmet

Yaş: 47

Şehir: Bursa

İlçe: İnegöl

Boy: 1.67

Kilo: 70

Medeni hali: Boşanmış

Bir yastıkta uyuyalım. Herkese selamlar adım Ahmet aslen Orduluyum ama bursa İnegöl de yaşıyorum. 47 yaşındayım 167 boyundayım 70 kilodayım. Özel bir firmada çalışmaktayım orduda evim var fındık bahçem var gidip geliyorum. Evlilik yaptım özel sebeplerden dolayı boşandık 2 evladım var bir tanesi bende kalıyor benimle beraber çalışıyor.

Yeniden evlenmeye karar verdim benim için nereli olduğu önemli değil öncelikle kendine saygısı olan ne aradığını bilen bir eş arıyorum. Maddiyat önemli değil açlıktan ölecek değiliz, elbet geçiniriz. Çocuk takıntım yok olabilir sigara ve alkol kesinlikle kullanmam sevmem. Hayatıma renk katacak bir eş atıyorum burada kendi resmimi paylaşmıyorum çevrem kalabalık son olarak esimin kapalı giyinmesini dilerim.

SELAM GÖNDER

Bursa Arkadaşlık İlanları

Bir yastıkta uyuyalım
Hemen ilan ver

Yorum yaz

Önemli Uyarı: Mesaj gönderirken lütfen ahlaki değerlerimizi koruyalım. Kısa mesaj yazmayalım. Kendinizi yeterince tanıtmaya çalışın.