Ana sayfa Çetleş Yorum Yap


Bitlis çet sayfaları
Bitlisli sohbet severler için çetleşme imkanı

cetlesmek-istiyorum

Türkiye cumhuriyetimizin doğu anadolu bölgesinde ve van gölü’nün batısında bulunan bitlis ilimizden arkadaş arayan bay ve bayan’lar için bitlis çet kanalında bitlislilerle chat yapabileceğiniz siteniz Cetles.Coma hoş geldiniz.

Tüm güzellikleri sizler için bir arada toplamaya çalışırken siz değerli bitlisli arkadaşlarımızdan tek isteğimiz çetleşme sitemizi sık sık ziyarette bulunarak ve bitlisli veya başka ilden arkadaşlarla chat yaparak yalnız olmadığımızı bize hissettirmeniz ve ayrıca çet odamızda kimseyi üzücü, kırıcı ahlak değerlerimizi zedeleyecek yazışmalarda bulunmamanızdır.

Kimse kusura bakmasın ama şunuda söylemeden geçemicem, iş ahlak konusu, saygınlık olunca hiç birimiz doğu anadoludan katılan bayan ve erkek arkadaşlarımız kadar düşünceli olamaz. Lakin ben yinede uyarmak istedin.

Bitlislilerle tanışmak chat yapmak, bitlisden bayan arkadaşlarla sohbet ederek onları tanımak, bitlisli erkeklerle chat yapmak sizler için hem ücretsizdir hemde üyeliksizdir. Cetles.com her zaman fark yaratmaya meraklıdır.

Takılın bize hayatınızı yaşayın 😉

sohbete-baglan

Yorum yaz

Yazılan mesajlardan dolayı oluşacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. İp numaranız, E-mail adresiniz ve Telefon numaranız yetkili kişiler tarafından (Polis, savcı) istenildiği takdirde 3. kişilerle paylaşılacaktır.

Cetles.com’da arkadaşlık ilanı ve mesajı gönderen her kişi “5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine” ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre tüm sorumlulukları kabul ettiğini beyan eder.